Wpis z mikrobloga

@Dorciqch i takich kierowców mamy. Coś tam z kursu pamięta, że mgła, coś tam, że światła i cyk przeciwmgielne przy widoczności na kilometr w przód.

Co lepsi włączają jeszcze tylne mgłówki.

W centrum miasta
@melekhov dużo słychać, co ciekawe np. w trakcie ostatniego meczu z legią lepiej słychać było kibiców przyjezdnych niż naszych
@casines i tak źle i tak niedobrze. No nie dogodzisz ( ͡º ͜ʖ͡º)
@jmuhha w ciągu ostatnich trzech lat budowa bardzo poszła do przodu. Jest dach, są okna, ostatnio robili elewację od strony Witkiewicza. Krzyż na kościele przed wyborami się świecił na kolorowo. Po wyborach przestał, taki zbieg
@melekhov darcie ryja fajne jest, chyba że drą się "jazda z #!$%@?, hej pogoń jazda z #!$%@?", ale od tego już jakis czas temu odeszli. Bardziej przeszkadza mi zastawianie każdego skrawka przestrzeni samochodami i łojenie browara przy wejściu do mojego bloku, bo ta kibicowska dzicz nie umie po sobie zostawić porządku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@melekhov przed pandemią standardem była ta przyśpiewka na początku meczu, po pandemii się pozmieniało, ale może to dlatego, że teraz chyba są transmisje w tv?
nie przepadam za piłką nożną, ja zdzierałam gardło na meczach espadonu Szczecin, a potem stoczni jak klub istniał ( ͡° ʖ̯ ͡°) czasami mi się zdarza na chemika pójść