Wpis z mikrobloga

@Bezi77: jak to jest? na te zestawienia to kasy jak lodu poszło, ale jednak to im się musi opłacać skoro to robią? Bo ich model ten high leagueowy nie polegał na tym, że wypromowali high league bogatymi zestawieniami i później obniżyli loty, tylko cały czas było na bogato. Przecież oni sprzedadzą 100-300k PPV. To przy 200k dajmy na to po 40zl to masz bezi 8 milionów. Nie wiem ile bezpośrednio trafi do spółki, nie jestem organizatorem, ale policzmy że minus podatek, obsługa, 6 milionów? 5? Plus sponsorzy plus sprzedane bilety. To za tyle się nie da zrobić takiej karty? To jest kwestia zaryzykowania tak dużych pieniędzy czy o co chodzi że Wy macie biedę taka i ludzi po 5 tys?

To są petroruble czeczenów czy taki clout wyjdzie na plus?

20 zawodników po średnio 100 tys to są 2 mln to mi to wychodzi że tam jeszcze sporo zostanie do przejedzenia

#famemma
  • 6
  • Odpowiedz
@Pozdrowieniadoczeczenii: Na początku dopłacają do biznesu żeby go rozreklamować.Pieniądze są wtłaczane z Czeczenii.Będą robić najlepsze gale ponieważ chcą przejąć rynek freak fightów w Polsce.Gdy już osiągną swój cel wszystko im się zwróci.Po prostu wiedzą że aby się wybić i być najlepszymi,muszą na początku zainwestować.Po dzisiejszej konferencji Widzę że idą w dobrym kierunku.
  • Odpowiedz
  • 2
@etepetete bardzo dobra odpowiedź. Jakbym miał 10 baniek do zaryzykowania też bym tak robił. Jak się nie uda.. Ok. Smuteczek. A jak się uda super.
  • Odpowiedz
@Bezi77:A po co ryzykować własnymi pieniędzmi ? Znajdujesz tych co chcą wyprać kase. Najlepiej żadnych Polaków. Mogą być Ruscy. Lecisz lub ktoś od ciebie do Moskwy i nawiązujesz kontakt z największą kancelarią doradztwa finansowego i podatkowego. Oferujesz współpracę w praniu pieniędzy.Przedstawiasz biznesplan i ile da się wyprać kasy miesięcznie kwartalnie lub rocznie. Bardzo istotne info : Ci, co zainwestują szmal nie będą się patrzeć na zyski tylko na dobrą możliwość zalegalizowania
  • Odpowiedz