Wpis z mikrobloga

@B022: pragnę zauważyć ze w necie to sobie działają wszyscy, każdy indywidualnie wybrał jak podejdzie do sytuacji, jedni płaczą, inni gotują, jeszcze inni świecą dupskiem. Życie.
Czemu jak zwykle kobieta wszystko uchodzi na sucho. Dubiel i boxdel zostali dojechani, a fagata i lexy mają #!$%@? i dalej sobie działają w necie.


@B022: Może dla tego, że tak właśnie w praktyce wygląda równouprawnienie i nasze społeczeństwo jest w ten sposób wychowywane. Ale tak to jest jak przez całe lata się budowało próżność u kobiet, robiło z nich lepsze dojrzalsze.
znajdź se w końcu kobitę u przestań płakać bo żałosne to jest xD


@XYZ91: Tylko, że widzisz osobiście dziewczynę posiadam już od dawna a nawet narzeczoną zaś ty jako osoba która również okupuje cały czas tę przestrzeń w internecie nie powinieneś tak do mnie nawet pisać. Spoko, że mi tak nie odpowiadałeś jak propsowałem twoje wpisy, ale jak mam troszkę inne zdanie to już ''znajdź sobie kobietę''
@Cztero0404: no to chyba Ciebie tak mama z babcia wychowały. W czym są dojrzalsze? W Machaniu tzipskiem w internecie? To najgłupsza teoria jakąkolwiek słyszałem, że kobiety dorastają szybciej. To jest personalna rzecz, każdego z osobona.
@Cztero0404: Bo to jest inny temat ziomeczku. Tu się non stop przejawia na tym śmiesznym portalu ta cała nierówność płci i że chłopy takie pokrzywdzone, ludzie xD śmieszne to jest i mam z tego polew bo prawdziwy chłop bierze życie za bary jakie by nie było i daje sobie radę, a nie płacze,.że inni mają lepiej w tym przypadku kobiety.
no to chyba Ciebie tak mama z babcia wychowały. W czym są dojrzalsze? W Machaniu tzipskiem w internecie? To najgłupsza teoria jakąkolwiek słyszałem, że kobiety dorastają szybciej.


@Wojas999: Nie, niestety ten farmazon (również uważam, że idiotyzm) powtarzany był na przykład bardzo, bardzo często przez nauczycieli różnych w szkole którzy o ironio zazwyczaj byli właśnie kobietami. Przez co dziewczyny w szkole często potrafiły wyżej srać jak mieć dupę, jest to też nagminnie
Bo to jest inny temat ziomeczku. Tu się non stop przejawia na tym śmiesznym portalu ta cała nierówność płci i że chłopy takie pokrzywdzone, ludzie xD śmieszne to jest i mam z tego polew bo prawdziwy chłop bierze życie za bary jakie by nie było i daje sobie radę, a nie płacze,.że inni mają lepiej w tym przypadku kobiety.


@XYZ91: I widzisz, sam bardzo często to wyśmiewam i również uważam, że
@Cztero0404: I to jest wina ich czy mężczyźni a raczej #!$%@?, sami do tego doprowadzili i kto za to ponosi odpowiedzialność ? Jak można mówić o równouprawnieniu jak NIEMA I NIE BESZIE NIGDY CZEGOS TAKIEGO.
I to jest wina ich czy mężczyźni a raczej #!$%@?, sami do tego doprowadzili i kto za to ponosi odpowiedzialność ? Jak można mówić o równouprawnieniu jak NIEMA I NIE BESZIE NIGDY CZEGOS TAKIEGO.


@XYZ91: I widzisz, to co mężczyźni to mężczyźni ale to co kobiety też nie można im odbierać. Równouprawnienie nie ma i nie będzie oczywiście, że tak aleee to była metafora pewna z którą pewne środowiska zwłaszcza lewicowe
@Cztero0404: Ale kto normalny się tym przejmuje ? Kto zabrania Ci czy mi cisnąc po tych Fagatach czy innych ? W życiu normalnym też nie musisz przepuszczać swojej czy innej kobiety w drzwiach ale to jest akurat dobre wychowanie, #!$%@? jest w przypadku prawa, że akurat babą ma prawo Cię pomówić i pakujesz walizę z własnego mieszkania chociaż nic nie zrobiłeś ale jak mówisz jest to już sprawa polityczna i wróg
@Cztero0404: To chyba u Ciebie w szkole było Chłopie, z reguły dziewczyny były zawsze lepiej przygotowane do zajęć, skłonne do podlizywania się nauczycielkom i z tego też to wynikało. Ale osobiście sam nie przypominam sobie żebym rozkminiał takie rzeczy. Jak dostałeś pałe czy dwóje to z racji tego że byłeś nieprzygotowany a nie dlatego że byłeś chłopcem a nie dziewczynką. Dziewczyny częsciej startowały w konkursach, udzielały się w klasie.(Chociaż w szkole