Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do was wykopowicze czy wierzycie w życie po śmierci? Tylko tak w miare szczerze. Ja przyznam szczerze że wierzę że coś tam jednak jest że może nas ukarać. Jakoś nie wyobrażam sobie że ktoś zabija np. 13 osób od razu popełnia samobójstwo i nie ma żadnej kary dla niego, no ale może się mylę. Może można robić dosłownie wszystko na tym świecie i wystarczy się wylogować. Dajcie znać jak wy to odczuwacie.
#famemma #danielmagical
  • 18
życie nie jest uczciwe, karma nie istnieje, a po śmierci nie ma nic. Często źli i bezwzględni ludzie są na szczycie właśnie dlatego, że nie mają skrupułów żeby się tam znaleźć.


@Kisioj: można zamykać temat
@BurningButter:

1. Czy zwierzęta rozkminiają kocept życia po śmierci i te, które nie wierzą to wyznają zasadę "hulaj dusza, piekła nie ma"?

Nie.

2. Skoro nie ma kary po śmierci to dlaczego ktoś miałby nie popełniać złych czynów?

Bo może go spotkać za to kara na ziemi. Właśnie po to jest prawo, żeby ludziom żyło się lepiej i jak ktoś będzie coś odwalał to żeby go ukarać.

3. A jeżeli ktoś
Mam pytanie do was wykopowicze czy wierzycie w życie po śmierci?


@BurningButter: Nie wierzę, dla mnie wszystko ma swój koniec i początek. Co jak zabijesz karpia na święta to co on idzie do nieba dla karpi, no nie bądźmy śmieszni.
@Targaryen77:

Tak, najprawdopodobniej po smierci trafia sie do innego miejsca a pozniej wraca do zycia na ziemi i tak w kołko

najprawdopodobniej


jak obliczyłeś to prawdopodobieństwo i ile ono wynosi? ()