Wpis z mikrobloga

Mieliśmy z #niebieskipasek dość stresujące i pracowite dni. Weekend miał być zwieńczeniem tego, chwilą zasłużonego odpoczynku. Z racji z tego że ja całą sobotę miałam już wolną, a niebieski miał kilka spraw do załatwienia i wracał późnym wieczorem to zdeklarowałam się że przygotuję coś specjalnego na wieczór. Wpadłam na pomysł że w sumie napiłabym się wina. Po prostu, bez żadnych udziwnień, kolorowych napojów, muzyki w tle. Po prostu. Więc czekając na niebieskiego postawiłam na stolik Carlo Rossi, 2 kieliszki i tyle. Gdy niebieski przyszedł to był w szoku, powiedział że jestem alkoholiczką a następnie się wykrzywił i poszedł do pokoju xD Teraz mi pisze coś takiego.. Czy to ja jestem dziwna czy on?
Może mogłam zrobić deskę serów i byłoby git?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randujzwykopem
Reiter1906 - Mieliśmy z #niebieskipasek dość stresujące i pracowite dni. Weekend miał...

źródło: Co mam myśleć...

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • 133
@Reiter1906 chłop pewnie specjalnie nic nie jadł myśląc, że będzie gar bigosu w domu, wraca o suchym pysku, a tu na stole wino i nic więcej. Nawet święty by się wkur$#ł. Jak nie chciałaś nic gotować to trzeba było powiedzieć żeby zjadł na mieście.
  • Odpowiedz
Niby się postarałaś ale tak na #!$%@? szczerze mówiąc. Jakby mi niebieski zapowiedział ekstra chill wieczór a okazałoby się że jedynie ruszyl dupsko do żaby po najgorsze wino to też bym mi ręce opadły. Jak chcesz to mogę Ci na priv podesłać kilka prostych przepisów po których będziesz mogła się zrehabilitować.
  • Odpowiedz
@Reiter1906 albo bait albo:

Carlo rossi to typowe wino dla osiedlowych dam, takie cos mozesz wypić na babskim spotkaniu.
Mogłaś prócz wina jakieś nagetsy mrożone (nie te mielone z lidla) wrzucić do piekarnika na szybko plus ewentualnie frytki i jakieś zestawy surówek.
Albo zabrać go do mc donalda.

My z żono często idziemy #!$%@?ć jakiegos kebsa a potem wracamy do domu i zaczynamy sie #!$%@?ć. Tak po prostu. Jak mamy stresujące i
  • Odpowiedz
@Reiter1906: Jak zawsze wykop radzi 0/10 xddd Jeżeli naprawdę masz problem alkoholowy to nie załatwia się tego w ten sposób. Jeżeli oczekiwał kolacji to się mówi "czuję zaskoczenie bo myślałem, że będzie kolacja'. Ty coś odpowiadasz kulturalnie, że szkoda, że się nie zrozumieliście i zamawiacie jedzenie na pyszne.

jak dla mnie to niej jest zdrowe zachowanie
  • Odpowiedz