Wpis z mikrobloga

Mam prawie rok czasu mojego 14pro i nie jestem w stanie poradzić sobie z denerwującym problemem.
W skrócie gdy prowadzę rozmowę telefoniczną dostaję powiadomienia z WhatsApp i Messenger prosto do ucha na głośności ustalonej przez suwak.
Jest to okrutnie denerwujące zarówno dla mnie jak i rozmówcy. Wyciszyć nie mogę bo często noszę tel w kieszeni i nie słyszał bym jak dzwoni czy powiadamia o wiadomościach. Głośność obejmuje rozmowę jak i powiadomienia, dzwonek, multimedia, wszystko.
Dodam, że wybranie w WhatsApp dzwonka (brak) zabiera mi również wibracje.
Ma ktoś może ten sam problem? Mam ochotę upuścić ten tel za każdym razem jak rozmawiam i okrutnie mnie to męczy ()
#iphone #ios #apple
  • 4
  • Odpowiedz
@Gymaholic: z tymi dźwiękami to od zawsze coś było w iOS, mnie najczęściej #!$%@? jak ni z dupy ni z pietruchy dźwięki pisania na klawiaturze zaczynają #!$%@?ć na maxa, zdarza mi się to i teraz na iOS 17 i zdarzało na wcześniejszych ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Gymaholic coś w tym jest. Ja mam tak ale bardzo bardzo rzadko. Jest to czymś uwarunkowane ale teraz nie potrafię połączyć o co chodzi dokładnie i jakie warunki są spełnione. Ale na bank można to ogarnąć
  • Odpowiedz