Wpis z mikrobloga

@Olo92: Ja mam ją w dupie? Przecież to Ty ją pomawiasz że rozsyła nagie zdjęcia bez żadnych dowodów! Masz zupełnie w dupie jej prośbę, żeby nie kolportować takich plotek, bo to nie jest prawda!

Wykorzystujesz dramat tej dziewczyny, żeby zadowolić swoje ego atakując Boxdela! Jesteś okropny, i ohydny żeby wykorzystywać ofiary i je pomawiać do własnych celów.

Nawet nie masz odwagi się przyznać do pomyłki i przeprosin ofiary. Należy Ci się
@RafDan nie pisz do mnie i nie oznaczaj mnie. Nie mam zamiaru utrzymywać jakichkolwiek relacji i wymieniać wiadomości z kimś kto nie widzi nic złego w wyłudzaniu od dzieci niemoralnych zdjęć i rozsyłaniu ich dalej. Jesteś obrzydliwym i ohydnym zwyrodnialcem bez jakichkolwiek zasad moralnych.
czy możesz uszanować moją uprzejmą prośbę? Jesteś człowiekiem moralnie upadłym. Daj mi spokój.


@Olo92: Jeżeli przeprosisz ofiarę za krzywdę którą jej wyrządzasz to tak. Jesteś człowiekiem moralnie upadłym atakując ofiarę. Daj jej spokój.
@RafDan To Ty daj spokój mnie. Nie chce mieć nic wspólnego z osobą, która nie widzi żadnego problemu w tym, że dorosły mężczyzna wyłudza od dziecka niemoralne zdjęcia a później dalej je udostępnia. To obrzydliwe.
która nie widzi żadnego problemu w tym, że dorosły mężczyzna wyłudza od dziecka niemoralne zdjęcia a później dalej je udostępnia.


@Olo92: To pokaż gdzie tak napisałem.

Twój dowód na pomawianie ofiary jest powszechnie dostępny w tym wątku. Dlaczego nie chcesz przeprosić ofiary za swoje kłamstwa? To obrzydliwe.
@RafDan Nie chce mieć nic wspólnego z osobą, która nie widzi żadnego problemu w tym, że dorosły mężczyzna wyłudza od dziecka niemoralne zdjęcia a później dalej je udostępnia. To obrzydliwe.
@Olo92: Jeżeli odpowiesz na tą wiadomość, to znaczy że przyznajesz mi racje we wszystkich kwestiach o których dyskutowaliśmy. Jeżeli nie odpowiesz, to przyznasz się do pomówienia dziewczyny o rozsyłanie nagich zdjęć, i obrzydliwego wykorzystywania ofiary do własnych celów ale uznam to za przeprosiny i zrozumienie błędów.

Twój ruch :)
@RafDan taka obrzydliwa persona jak Ty nie będzie mi stawiać jakichkolwiek warunków. Nie mam zamiaru wchodzić w jakiekolwiek dalsze dyskusje z kimś kto broni zwyrodnialca, który wyłudzał od dziecka niemoralne zdjęcia i rozsyłał je dalej żeby powiększyć swoją marną samoocenę. Bez powodu nie bronisz go tak zaciekle. Ta dziewczynka przez te wydarzenia ewidentnie ma problemy psychiczne i pod wpływem wspomnianego zwyrodnialca zmienia wersje wydarzeń. Nie ma znaczenia czy były to nudesy czy