Wpis z mikrobloga

Mam problem ze świeżo złożonym kompem. Podczas ruszania myszką czy scrolowania wystepuje buczenie w monitorach studyjnych. Mam interfejs audio tascam 2x2. Plyta b550m aorus elite. Próbowałem podłączać interfejs do róznych portów usb. Jeśli podłącze na front panelu buczenie jest troche mniejsze. W biosie nie słychać tego buczenia. Przejrzałem masę stron i jak dotąd bez rezulautatu. Ktoś ma jakiś pomysł?

#komputery #pcmasterrace #pytaniedoeksperta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zap21: może rzuć okiem na gniazdko, czy bolec ochronny poprawnie podłączony; odłącz inne urządzenia od tego gniazda i sprawdz wtedy; może jakieś urządzenie w pobliżu wysyła zakłócenia itp
  • Odpowiedz
  • 0
@skyfire: Próbowałem różne kombinacje. Podłaczałem tez komputer do innego gniazdka w pokoju. Myślę, że to coś z zasilaniem usb na płycie głównej, zasilacz mam markowy corsair. Masz jeszcze jakiś pomysł?
  • Odpowiedz
@zap21: w biosie nie slychac bo grafa bez sterow tak naprawde dziala tylko w podstawowym trybie, ewidentnie jest jakis problem z filtrowaniem ale z czego wynika to nie mam pojecia, ale wiem o jaki dźwięk ci chodzi, chyba zostaje ci tylko sprobowac z ładowarką zewnetrzna albo kupic focusrite'a xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Zerp: jak kupie to nie wiadomo czy sie poprawi, wszak tez przez usb działa. Dzwięk to bardziej trzaski niz buczenie
  • Odpowiedz