Wpis z mikrobloga

bo jak wiadomo za czasów mexicana walił materiał razem ze wszystkimi na alkolajtach


@n4zgullo: czekaj, czekaj....czy ty żyjesz w przekonaniu, że knur praktykuje poglądy, które wyraża? xD Przecież on był zawsze wrogiem alkoholu (patrz kampania wyborcza 2006 gdy wypłynął), a lata później za kołnierz nie wylewał. To jest największy kłamca, mitoman i hipokryta po tej stronie Drogi Mlecznej
  • Odpowiedz
@n4zgullo: Arcywrogiem był i pozostanie wyłącznie Chodor Mariusz z Łap, a olkohol to idealny temat aby przedstawiać się w pozytywnym świetle. Oczywiście kiedy kamery nie pokazują to można bo... "Allah nie widzi" czy coś podobnego
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: nie do konca byl zawsze takim wrogiem jak jest teraz. to znaczy mowil ze alkohol jest zly i bla bla bla ale nie byl tak elektryczny na jego temat. w sensie pozwalal wszsystkim pic (np. menel 207, strusio-szczur), a nawet sam pijal (chociaz nigdy duzo bo jak to mentalny 5 latek- nie lubil alkoholu, nie smakuje mu. sam fakt ze dosladzal piwo wiele mowi). takim kompletnym wrogiem stal sie
  • Odpowiedz
nie do konca byl zawsze takim wrogiem jak jest teraz. to znaczy mowil ze alkohol jest zly i bla bla bla ale nie byl tak elektryczny na jego temat. w sensie pozwalal wszsystkim pic (np. menel 207, strusio-szczur)


@k-pow: moim zdaniem błędnie to interpretujesz. Knur zawsze był elektryczny NA POKAZ wobec alkoholu co nie przeszkadzało mu samemu chlać i pozwalać na chlanie innym w swoim bezpośrednim otoczeniu. Po śmierci Leosi
  • Odpowiedz
@n4zgullo: ja zauważyłem (i to może tłumaczyć podejście Kananowicza do alkoholu, który w rzeczywistości spożywa często, choć w małych ilościach), że na Podlasiu jest jakiś problem z alkoholem, tamtejsi ludzi często strasznie mocno podkreślają, że nie piją, a alkohol to zło w jakichkolwiek ilościach, mimo że piją. Nie wiem, z czego to wynika, ale coś takiego na większą skalę zaobserwowałem konkretnie w tym regionie Białorusi.
  • Odpowiedz