Wpis z mikrobloga

bo jak wiadomo za czasów mexicana walił materiał razem ze wszystkimi na alkolajtach


@n4zgullo: czekaj, czekaj....czy ty żyjesz w przekonaniu, że knur praktykuje poglądy, które wyraża? xD Przecież on był zawsze wrogiem alkoholu (patrz kampania wyborcza 2006 gdy wypłynął), a lata później za kołnierz nie wylewał. To jest największy kłamca, mitoman i hipokryta po tej stronie Drogi Mlecznej
@n4zgullo: Arcywrogiem był i pozostanie wyłącznie Chodor Mariusz z Łap, a olkohol to idealny temat aby przedstawiać się w pozytywnym świetle. Oczywiście kiedy kamery nie pokazują to można bo... "Allah nie widzi" czy coś podobnego
@NicolasLatifi: nie do konca byl zawsze takim wrogiem jak jest teraz. to znaczy mowil ze alkohol jest zly i bla bla bla ale nie byl tak elektryczny na jego temat. w sensie pozwalal wszsystkim pic (np. menel 207, strusio-szczur), a nawet sam pijal (chociaz nigdy duzo bo jak to mentalny 5 latek- nie lubil alkoholu, nie smakuje mu. sam fakt ze dosladzal piwo wiele mowi). takim kompletnym wrogiem stal sie gdzies
nie do konca byl zawsze takim wrogiem jak jest teraz. to znaczy mowil ze alkohol jest zly i bla bla bla ale nie byl tak elektryczny na jego temat. w sensie pozwalal wszsystkim pic (np. menel 207, strusio-szczur)


@k-pow: moim zdaniem błędnie to interpretujesz. Knur zawsze był elektryczny NA POKAZ wobec alkoholu co nie przeszkadzało mu samemu chlać i pozwalać na chlanie innym w swoim bezpośrednim otoczeniu. Po śmierci Leosi knur
@n4zgullo: ja zauważyłem (i to może tłumaczyć podejście Kananowicza do alkoholu, który w rzeczywistości spożywa często, choć w małych ilościach), że na Podlasiu jest jakiś problem z alkoholem, tamtejsi ludzi często strasznie mocno podkreślają, że nie piją, a alkohol to zło w jakichkolwiek ilościach, mimo że piją. Nie wiem, z czego to wynika, ale coś takiego na większą skalę zaobserwowałem konkretnie w tym regionie Białorusi.