Wpis z mikrobloga

@Inceligent: Nooooo, zalega to wszystko ehhh. Starfielda mam jeszcze też go usunę, wkurzają loadingi, muszę sobie konkuter lepszy kupić i wtedy w to zagram za x lat. Savy tylko sobie na dysk zrzucę. A i jeszcze Baldurka 3 mam, to przejdę, bo fajne. Ehhh cyberpunka też mam, ale usunę go też nie chce mi się w niego grać. Tylko zapisy sobie zachowam i usuwam
@Blackinccan: A który lvl masz? Ja teraz 58 i umiejętności na legendarne będę zmieniał czyli znowu na 15lvl będzie redukowało ze 100, żeby można było awansować ciągle. Chcę tak z 80lvl wbić, jeszcze na Solstheim nie byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szyszkalogin: Te w gospodzie misje jak się zapytasz karczmarza o pracę- są słabo płatne, na przywódcę bandytów są zadania w różnych miejscach, giganty i na smoki najlepiej płatne. Jest kilka dzielnic(dzielnice są od miast) i można mieć jedno tego typu zadanie zaczęte w dzielnicy i sobie tak pykasz je po kolei. Ale to słabo płatne, jest więcej lepiej płatnych zadań w gildiach oprócz magów, bo tam zadania są trochę inne.