Wpis z mikrobloga

O ile jeszcze w jakiś sposób rozumiem wyborców PIS to jak pusto w głowie trzeba było mieć aby głosować na PO, Hołownię albo lewicę?
Wybraliście klaunów dla których ważniejsze jest ograniczanie CO2, skrobanki oraz podporządkowanie się niemcom niż dobrobyt naszego narodu.

#konfederacja #bekazpodludzi #wybory #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
@Viado: też rozumiem że można zagłosować na pis, w końcu propaganda działa ale nie rozumiem jak pusto trzeba mieć w głowie żeby głosować na partię która wprowadzała na polskie urzędy rosjan jawnie popierających putina i napaść na wolną i niepodległą Ukrainę.
aarahon - @Viado: też rozumiem że można zagłosować na pis, w końcu propaganda działa ...

źródło: zzzzzzzz1

Pobierz
  • Odpowiedz
@Viado: Ja powiem tak, jak ktoś był totalnie zdesperowany i zagłosował na 3D, bo Konfy nie znał lub bał się szurii, innych komitetów nie znał, a na Lewicę nie zagłosował bo np. jest mężczyzną, to nawet ok. Nie wiem co prawda, jak zmanipulowanym albo niedoświadczonym trzeba być, aby dać się nabrać trzeci (nomen omen) raz na ten sam numer, ale jestem w stanie jakoś prześledzić myślenie takiej osoby.

Natomiast jak ktoś
  • Odpowiedz
@nietak7: częściowo OP ma rację, ale w niewielkim wymiarze. Za mało było w tej kampanii o UE i o tym jakie zobowiązania klimatyczne Polska przyjęła. PiS w kraju forsował wizerunek że się stawia UE, a tak naprawdę to podpisywał jak leci wszystko. Także tematy bolesne dla naszej gospodarki, na które opozycja nie ma pomysłu.
  • Odpowiedz
@Viado: XDDD, Konfederacja za to woli zakazy, oddawanie hołdów królowej Maryi i tak dalej, niż dobrobyt naszego narodu. Przegraliście, już dajcie #!$%@? spokój.
  • Odpowiedz