Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka no jak tam fajnoPOlaczki? Gotowi na zostanie landem Unii Europejskiej, a konkretniej Niemca? Jutro głosowanie nad traktatami. Zresztą kogo ja pytam. Wy się nie możecie tego doczekać, bo nie jesteście patriotami, jesteście polskojęzyczną targowicą. Szkoda że jesteśmy na najlepszej drodze do całkowitej utraty suwerenności.
  • 25
  • Odpowiedz
@natuuris: no wskaż błąd w moim rozumowaniu. Jeśli taki porządek prawny byłby wprowadzony w 2015, to uniknęlibyśmy katastrofy pisowskiej, życia pod dyktando katoli, zmuszania do rodzenia płodów bez głów itp. Same plusy
  • Odpowiedz
@natuuris takiego dzbana, takiego kretyna, skompromitowanego kapsla mi tu za jakiś autorytet podsuwasz? Ten zakuty łeb tyle razy dał wyraz swojej głupoty, ignorancji czy niezrozumienia omawiannego tematu, że musiałbym mieć wsteczne rozum, żeby sie na tego klauna pisowskiego nabrać.
  • Odpowiedz
@natuuris: Ale ten Jaki #!$%@? okrutnie.

Wspólna polityka zagraniczna w Unii Europejskiej jest prowadzona od jej początku (stąd też te znienawidzone kwoty uchodźcowe). Weto w sytuacji, gdy mamy takie autorytarne kraje jak Węgry Orbana czy Polska Kaczyńskiego sprawia, że nie da się zupełnie przeprowadzać reform.

A reszta to kłamstwa, bardzo chciałbym, by Jaki rozwinął swoją wypowiedź i przedstawił podstawy swoich twierdzeń.
  • Odpowiedz
@natuuris Ja nie rozumiem tylko dlaczego zagłosowali za dodawaniem robaków do jedzenia, oczywiście zagłosowałem na PiS bo folksdojczem nie jestem, a pan Jaki w eurokołchozie taki numer odstawia (,)
  • Odpowiedz
Że taka gwarancja braku pojawienia się kolejnego raka pokroju PiS idącego w kierunku zrobienia z Polski drugich Węgier/Białorusi? Oby, oby.
  • Odpowiedz
@natuuris: Jaki wali propagandą i przekazem dnia a Ty w to wierzysz (albo cynicznie to powielasz).
Nie widzisz, że partyjniacy jak Jaki wykorzystują lęki Polaków związane z niepodległym państwem i naszą tragiczną wojenną przeszłość? Robią to dla zwiększania własnego kapitału politycznego, bynajmniej nie dla kraju, nie dla mnie, nie dla Ciebie.
  • Odpowiedz
@natuuris: Oddawanie kompetencji innym organom niż polskim jest bardzo niebiezpieczne dla nas bo ue będzie działać w jej interesie co często może być sprzeczne z naszą racją stanu. Dużo osób napisało, że dobrze bo się nir powtórzy 2015 ale po 1 w UE też rządzą oszołomy tylko, że w drugą stronę ( pis konserwatywny a ue mega progresywne gdzie nie znamy jeszcze rezultatów takiej drogi ) a po 2 jakby
  • Odpowiedz
@natuuris: po 8 latach suwerenności oddałbym te suwerenność w #!$%@? za zarządzanie przez Czechów czy Niemców. Zarządzanie kołchozami w Polsce - darmowe nadgodziny i praca na czarno, zarządzanie w kołchozie u Szwajera - nie zostawaj po godzinach bo mamy mały budżet na nadgodziny. Know how trzeba mieć, Niemiec, Czech je ma, Polak ma gen złodzieja katolika i się do zarządzania nie nadaje.
  • Odpowiedz