Wpis z mikrobloga

@XYZ91: czekaj czekaj. A jak kiedyś boxcwel bd miał dzieciaka ,i to jeszcze córeczkę. Jak bd miała 13,14 lat i bede pisał do niej takie rzeczy to nie będzie się stawał na palcach by mnie wyjaśnić ? Czy obrońcy grubasa baxtona jak będą mieli dzieci,coreczki( ale to za kilka lat bo to dzieciaki siedzące w piwnicy)i jak wasze dzieciaki będą dostawały takie wiad to będzie Ok wszystko normalnie bo przecież boxdel
  • Odpowiedz
@KapieZciby: Przecież do nich to nie dociera bo grubas powie "masno nii/nauura/zrób mi louda/ jo nie wiedziol" i mają kisiel po nogawce. Ciężko wytłumaczyć takie rzeczy małolatom, a ci starsi to już degeneraci przez lata oglądania tej patologi i dla nich jest ok. Napisz, żeby Ci dali jeden argument w przeciwwadze do takich wiadomości i ukrywania pedofila to Ci napiszą, że się wytłumaczył 2filmami w których NIE MA NIC NA SWOJA
  • Odpowiedz
@XYZ91: No tak jak mówisz. Snowball ,nie oddaje,pr . Itp to mnie gotuje. I chyba nie ma sensu dyskutować z dzieciakami bo oni wiedza lepiej,bo baxton tak powoedział. Po pracy chyba dzisiaj zaspamuje sociale grubasa z tym pytaniem czy tez tak można będzie robić do jego córki
  • Odpowiedz
@KapieZciby: Komentarz nawet nie powisi 5min bo pisałem podobnie na YT bo oprócz wykopu tylko tam mogę coś napisać, po minucie komentarz usuwany, tylko pozytywne komentarze ma zostawiane, tutaj na wypoku też trzeba uważać co się pisze bo Ci usuną komentarz albo dostaniesz bana ( ͡° ͜ʖ ͡°) agencje pijarowe i pożyteczni idioci robią swoje niestety.
  • Odpowiedz
@XYZ91: Tak szczerze, jakbym miał córkę to wkurzyłbym się bardzo mocno po pierwsze na to, że taka osoba do niej pisze a po drugie, że ona pisze z takimi typami.
  • Odpowiedz
@Ludwik_VI: A u Watora mówiła co innego. Ona nazywała go w wiadomosciach pedofilem, a potem narracja się zmieniła jak się Baxtonowi zaczęło sypać, coś jest nie tak tutaj chyba co ?
  • Odpowiedz
@XYZ91: kiedys to chyba nawet googlowalem i się nic nie dowiedzialem xD wyglada na jakis pierd wannabe ustawiacza trendów aka "trendsettera", który mu mozg wypierdział xd
  • Odpowiedz