Wpis z mikrobloga

Dziękuję, jeszcze bardziej mnie utwierdziłeś w tym by popierać Palestynę


@Zoej: No to sobie popieraj, tylko nie zapomnij sobie kupić biletu na bliski wschód na wakacje.
  • Odpowiedz
Czyli rozumiem, że oceniasz postępki ludzi oraz ich moralność na podstawię ich poglądów politycznych? Ciekawe podejście.


@ZAPRASZAM_DO_POLONEZA: No nie, jak ktoś bije ludzi LGBT, popiera działania hamasu i nawołuje do mordowania cywili w izraelu, to co mam niby myśleć? xDD
Nawet w Warszawie pojawił się antysemityzm i krzyczenie "allah akbar".
Za dużo.
  • Odpowiedz
@Kafau: Oczywiście, że Izrael. Hamas/palestyna to religijni fundamentaliści, ciemnota i zamordyści. Jeśli "lewak" popiera tą dzicz to znaczy, że ma coś nie tak z głową.
  • Odpowiedz
  • 1
@Teutonic_Reich: no ja jestem w rzeczywistości członkiem OdeSSy i służyłem w dywizji Totenkopf, ale oficjalnie udaje lewaka żeby się zakonspirować ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kafau: Trzeba zacząć od tego czy stawiasz znak równości pomiędzy Hamas = Palestyna, bo tak często ludzie robią, a jest to gówno prawda.

Hamas to #!$%@?, które wykorzystują Palestynę, przy pierwszej możliwej okazji obedrą ze skóry żywcem każdego nie-muzułmanina.
Izrael to też #!$%@?, bo od wielu lat prześladują Palestynę, pośrednio przypisując im popieranie Hamasu.

Trzeba też rozdzielić, że narracja rządu Izraela i Hamasu, a opinia Izraelczyków i Palestyńczyków to dwa kompletnie
  • Odpowiedz