Wpis z mikrobloga

  • 1
@assninja: No i dlatego CBA wkroczyło do MSZ, a Wawrzyk stracił natychmiastowo stanowisko i miejsce na liście wyborczej. Tymczasem taki Trzaskowski czy Ochojska oraz szereg innych z KO jak pieprzyli swoje kocopoły o migrantach, tak dalej pieprzą.

To że nie podobała mi się za bardzo polityka wizowa PiS (którą zawsze można zmienić tu w kraju, a same osoby które uzyskały czasowe wizy nie mają żadnych większych praw poza prawem do
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: to teraz ci którzy już się sprowadzili na twoje osiedle, bo popierasz pis. Każdy następny może iśc na Jagodno

Unijna relokacja zakłada że kraje które przyjęły już uchodźców nie muszą w niej uczestniczyć. Polska przyjęła, z Ukrainy
  • Odpowiedz
  • 3
@assninja: Ale tym którzy się sprowadzili za PiS skończy się wiza i wraz z jej końcem wracają do siebie.

Dziwnym trafem w Brukseli wracają pomysły by Polska relokowała imigrantów z południowych kraków UE. A uchodźcy z Ukrainy nie będą wieczni.

Zresztą nawet w wątpliwym przypadku jeśli nie dotyczyłoby to samej Polski, nie widzę powodów by popierać to i robić psikusa europejskim sąsiadom - Czechom, Słowakom, Litwinom, czy zamorskim Duńczykom. Szanujmy
  • Odpowiedz
  • 3
@assninja: Nic nie jest lepsze tym bardziej że tu i tu w miażdżącej większości to mężczyźni.

Natomiast błąd w Twoim pytaniu. Z jednej strony 350 tys. to liczba wyssana z palca (choć zgadzam się że liczby w dziesiątkach tysięcy). I w związku z odejściem Wawrzyka, już takie ilości nie powinny się powtórzyć.

Z drugiej strony te 10 000 to żadne legalne tylko kompletnie nielegalnie, często bez dokumentów, i często np.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: mam dla Ciebie zla wiadomość. Zupełnie nie wiem z czego to wynika ale bliskowschodnich migrantow strasznie ciągnie do Skody Fabii, normalnie jak magnes, nie mogą się powstrzymać. Może silnik emituje jakieś infradźwięki takie same jak kozy czy coś
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: Piszesz jakby cała intryga z wizami to był Wawrzyk sp. z o.o. i jak go nie ma, to i problemu nie ma.
Sam to wymyślił, sam zorganizował, sam wykonał i sam na tym zarabiał xD
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz:

Powinni ich ulokować na wschodniej ścianie, podobny poziom cywilizacyjny to się super tam odnajdą

a ja uwazam ze powinni ich ulokowac tam gdzie platfroma i lewica mialy najwiekszy % zdobytych glosow.
  • Odpowiedz