Wpis z mikrobloga

@mlody_czyzyk23: A jesteś chory/a czy robisz lewe wakacje? Jak rzeczywiście złapał Cię jakis przypadek losowy i szef będzie na Ciebie „zly” to jest miejsce pracy od którego najlepiej trzymać się jak najdalej
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: Po to pracodawca płaci za Ciebie składki żeby system mu to wyrównał. Jeśli będzie Ci robił problemy to tak samo w przyszłości będzie Ci robił problemy przy awansie/zmianie działu itp itd. W normalnym miejscu pracy nie powinno dojść do żadnego takiego zachowania. Dużo zdrówka!
  • Odpowiedz
@incvrnation @thority @JoeGlodomor dzięki Wam, bo ja już czułam ogromne wyrzuty sumienia, że nie ma mnie tydzień, a tu jeszcze dwa na horyzoncie… bo mój pracodawca wiedząc że jestem w szpitalu wydzwaniał do mnie 7 razy żeby pytać o temat którym się zajmujemy w 2 z innym gościem (on wiedział tyle samo co ja i był w biurze), ja miałam co chwile badania i nie mogłam odbierać każdego telefonu,
  • Odpowiedz
Jak dużym przypałem jest być na L4 przez 3 tygodnie?


@mlody_czyzyk23: jak zmienią te #!$%@? przepisy przez które pracodawca płaci za pierwsze 31 dni L4 to może ludzie w końcu zaczną się normalnie leczyć
  • Odpowiedz