Wpis z mikrobloga

Od pierwszych filmików Darii Dąbrowskiej byłem pewny, że w tej aferze z Gonciarzem coś śmierdzi. Pisane przez niego wiadomości, ukazane w relacjach jego DOROSŁYCH partnerek, były tak absurdalne, że chyba żaden influencer nie mógłby być tak głupi, żeby masowo wysyłać podobne teksty do modelek, które również mają konta na IG, obserwowane przez tysiące ludzi. Oczywiście, nie myliłem się -- okazało się, że jego byłe aktywnie uczestniczyły w tych konwersacjach, zachęcając go do pisania, a ostatecznie publice pokazały jedynie wyrwane z kontekstu screeny, pozbawione ich wypowiedzi. Jak na taki obszerny materiał dowodowy (do Darii ponoć napisało 7 osób) -- bardzo słabo.
Kolejny zarzut -- oferowanie narkotyków za seks -- też jest mocno naciągany, ponieważ Krzysztof nigdzie wprost nie złożył takiej propozycji. Zaprosił laskę na "gałę", a jeśli patrzymy na szerszy kontekst, to może i na wspólne ćpanie. Ale skąd pewność, że zaoferował taką transakcję?

To, co mnie zastanawia, to dlaczego opinia publiczna ma w dupie to, że dziewczyny nas zmanipulowały. Jestem przeciwny linczom i sam w nich nie uczestniczę, ale tutaj przecież wprost udowodniono oszustwo, którego rezultatem było podłączenie Krzyśka pod dużo poważniejsze afery. Może ktoś nagra angry rant? Może jakaś agencja zerwie z tymi laskami współpracę? Cokolwiek?

Jest to straszne, że prawie nikt tego w mediach nie prostuje, nikt o tej manipulacji nie mówi, może poza jakimiś niszowymi kanałami redpillowymi itd. Jeszcze kilka tygodni temu wszyscy nazywali Gonciarza przemocowcem, byliśmy przerażeni jego dziwnymi tekstami, a teraz, gdy okazało się, że część z tego to po prostu farsa, efekt manipulacji -- cisza. Nikt dalej nie drąży tematu.

#gonciarz #pandoragate #afera #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 4
@Kostikov Teraz juleczki mają narrację, że był starszy, więc automatycznie miał przewagę nad małymi, 20 letnimi dziewczynkami. Bezczelne fabrykowanie screenshotów i inne kłamstwa atencjuszek się nie liczą. Kobieta we współczesnym społeczeństwie jest zawsze pozbawioną sprawczości ofiarą...

A swoją drogą ruda onlyfansiara mnie zablokowała na swoim insta. Moje jedyne interakcje z jej profilem to zaserduszkowanie dwóch komentarzy pod jej filmem. Neurotyczka tylko siedzi przy kompie i sprawdza kto gdzie kliknął xD
@Kostikov: Ludzie mają w dupie Gonciarza. My się z niego zawsze śmialiśmy i dalej to robimy. On dostaje po dupie od tych środowisk, którym zawsze się tak chciał przypodobać. Wali mnie w jakim kontekście pisał te wiadomości i tak będę bekę cisnął z tej żenady, tak jak od zawsze go wyśmiewałem xD