Wpis z mikrobloga

@aczutuse nawet jakbyś odstawił nagle, to po pierwsze będzie skręt a po drugie "wzrost IQ" może zająć kilka miesięcy. No ale próbuj, dużo zależy od osoby i jak długo brałeś
@aczutuse: No właśnie umysłową, programista dlatego zależy mi na tym. Jaka docelowa to nie wiem w sumie myślę że narazoe 100 rano i 100 wieczorem, dodatkowo biorę 200mg sertraliny rano
  • 0
@mali3454: pozdrowienia dla koliegi po fachu. Sam zobaczysz jak jest. Uważaj tylko by nie podpaść nikomu, bo prega rozwiązuje język i najpierw gadasz potem myslisz. Dostajesz psychopatycznych zdolności i stajesz się jak joker. Mnie przez to mobingowali i #!$%@? potem xD

Bierz, ale pilnuj się by nie gadać głupot. W razie czego jak odstawisz to nastepnego dnia zejdzie z organizmu jak krótko brałeś.
No właśnie po to ja biorę, bo za dużo myślę o tym co powiedzieć i ostatecznie nie mówię nic. Ok zobaczymy co będzie, dzięki za info
@aczutuse: nie wpadłeś w nałóg. Tak ma to działać, że się czujesz „ok”, a nie #!$%@?. Te pierwsze euforyczne razy to skutek uboczny, a nie zamierzony efekt leczniczy.