Wpis z mikrobloga

Wam tez tak czasem spadaja FPSy w #diablo4 na #ps5 w tym sezonie? Zastanawiam sie czy to wina gry czy konsoli, bo podczas instalowania samej aktualizacji menu PS5 mi lagowalo tak jak to lubilo w PS4
  • 5
@An-Dagda: na PC to samo. Z i5-12 gen i rtx 3060 chodziło stabilniej na s1 niż teraz i7-13 gen i rtx 4060. Nie ma opcji, żebym odpalił menu i nie ścięło na dobrych kilka sekund. Sama gra stabilnie ale czasem zdarza się dropy.
@Eshirael: zauwazylem ze na PS5 mi dropi glownie na cutscenkach. A wlasciwie to shutteruje, cos jakbym odpalil Divinity 2 Ego Draconis na PC.

@Fileperek no ja zauwazylem ze dropi glownie na cutscenkach, nawet jesli sa na tej samej scenie co gra, i jak tylko skonczy sie cutscenka i zacznie sie gra to nagle juz nie dropi
@Fileperek: gra jest w takim stanie, w jakim powinna być na premierę. Jest dobrze. Mechanika przyjemna. Zmiany tylko na plus. Oprócz klatkowania wszystko polecam. Nie wiem jak z bossami i endgame bo na spokojnie robię nową sezonową postać a stare leżą odłogiem.