Wpis z mikrobloga

Zakaz noszenia takich bluzek jak ma Maja.
Cały czas się gapiłem jak jakiś perwers. A jak ręce podniosła to czekałem aż wypadną ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Gra trochę zabita tymi kartami ale na pewno jeszcze wiele się zmieni.
Ponieważ kupiłem karty to przejrzałem je i wybrałem te które jeszcze mogą coś zmienić.
-Mogą wrócić martwi. Tylko że bez sensu to jest bo Hania czy Michu dowiedzieli się kto jest z Mafii.
Jeśli wrócą to musi zostać użyta karta Zamiany Ról.
Już teraz Qry jest z Mafii i jakby Świeżego zamienić np z Mają to martwi mogą wracać bo nic nie będzie takie samo jak odpadali.
Karty takie jak:
Człowiek z Pistoletem czy Snajper też mogą dużo zmienić. Jeśli przykładowo Rezi użyje Snajpera na Mai to może odpaść razem z nią.
Anarchista - losowanie osoby która odpada też jest spoko pod kontent XD
Mściciel - jeśli np wyeliminują Świeżego to może powiedzieć by Rezi odpadł razem z nim.
Szantażysta - ta karta też może sporo zmienić podczas głosowania.

Zastanawiam się tylko kogo Mafia powinna teraz wyrzucić.
Olek raczej nie mimo że wie że Kali jest obywatelem.
Maja i Rezi też nie bo jeszcze można jakoś ich podciągnąć pod mafię. Chociaż Maja wie że Świeży miał czerwoną kartę.
Qry trochę się wysprzęglił Kaliemu że powiedział Kartonii o przejściu Kaliego do obywateli.
Jedynie zostaje Jeleniewska która nikomu nie szkodzi.

#friz #ekipa #mafiairl #polskiyoutube #youtube
MrBeast - Zakaz noszenia takich bluzek jak ma Maja.
Cały czas się gapiłem jak jakiś p...

źródło: mafia

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@MrBeast: Jeśli Jeleniewska nikomu nie szkodzi to bezsensu ją wyrzucać. Najsensowniej to wyrzucić Maję, bo ona totalnie nie jest podejrzana w porównaniu do Reziego + wie o tym kolorze, wyrzucenie jej może spowodować, że znów zaczną myśleć, że to Rezi jest w mafii
  • Odpowiedz
@danoneek: dla mnie kartoni byla normalna a ja odstrzelili, zakładam że następny będzie rezi lub ten Olek, chociaż reziego mogą zostawić bo na nim się skupia uwaga
  • Odpowiedz
@MrBeast: Ciekawe kto wróci do gry dzięki karcie "Cudotwórca." Najlepiej dla obywateli, aby na chwile obecną wróciła Lexy, bo sprawdzała Maje i jest pewna jednej osoby. Ewentualny powrót Hani byłby dziwny faktycznie, bo zna mafie.

Mafia cały czas ma dużą szanse, bo mogą intrygę prowadzić dzięki Qryemu. Ja bym wyrzuciła Olka lub Jeleniewską, ponieważ Rezi i Maja maja więcej podejrzeń i mniejsze zaufanie grupy.
  • Odpowiedz