Wpis z mikrobloga

@Szarlejowiec: zdarzało się już, że warm up był najlepszy z całego wieczoru. a patrząc na ten lineup mam wrażenie, że dzisiaj będzie podobnie. berlin i nilsen to się nadają teraz żeby zagrać na weselu a nie na imprezie trance.
@tatwarm: Dash miał dobrego seta w Utrechcie, no ale jeśli jesteś fanem pure trancu to i tak Ciebie by tylko usatysfakcjonowała scena WAO138?! ;)

Ruben zagra nieźle, Orjan może się popisać bo zdarzają mu się dobre sety, także chyba odsłucham później :P
@dawidf: nie wiem co tam było dobrego w tym secie. tego jego 'dashupy' to jakieś pedalskie wokale + popowe tło, naprawdę ciężko się tego słucha. w utrechcie mainstage opuściłem tylko kiedy grał berlin i rayel reszta zagrała bardzo ok.

fanem pure trance nie jestem bo w obecnych czasach to już bym prawie nie miał czego słuchać ;) nie mniej jednak scena wao138 była tamtego wieczoru niesamowita.
@tatwarm: no niestety u Dasha było właśnie wiele tych kawałków z wokalem, ale pomijając je moim zdaniem set był niezły, akurat set Rayela był naprawdę dobry, chyba że też coś Tobie się nie podobało? :)

Będąc tam na miejscu wybrałem niestety, a może stety - Mainstage, nie jestem fanem ciągłego 138 BPM :P
@Szarlejowiec: czasami zdarza mu się niezły set, ale lubię jego styl - kto co lubi :) Ogólnie jego sety brzmią dobrze na żywo i naprawdę można się przy nich dobrze bawić, oczywiście od trancu dawno odszedł, więc jeśli nazwiemy to jako ogólne EDM to jest w porządku.

Liczę na wiele jego kultowych kawałków bo w sumie one najbardziej mi się podobają.
@dawidf: rayel jest tak wtórny, że już bardziej się nie da a podczas każdego tego typu eventu gra tylko swoje kawałki które wcześniej armin miesiącami wałkował w asotach(no i są one średnie). ciężko się w ogóle zorientować kiedy się kawałki zmieniają. już wole 'nowego' orjana chociaż najlepiej byłoby posłuchać od niego prawdziwego trance, który sam kiedyś robił i grał.

ciągłe 138bpm? maks. godzina i trzeba sobie zrobić przerwę bo można dostać