Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: to jest straszne, że oni przez 7 lat wydali 4 części New Super Mario Bros (DS, 3DS, Wii, Wii U).


@Theos: Nie wiem czy starszne. Ludzie wtedy trochę bóldupili, że ciągle to samo ale według mnie dobrze się w te gry gra.
@Kryspin013: ano są spoko, ale przeszedłem wersję z DS, 3DS i z Wii w coopie. I się nie dziwię, że NSMBU to był żaden system seller. Straszna eksploatacja tego samego, zupełnie nie po nintendowsku.
@Theos: akurat masz zmiany istotnie wpływające na rozgrywkę. Dla przykłądu mIędzy np NSMB na DS a na 3DS masz wdrożonego coopa.

Do tego handheldowe NSMB mają inne mechaniki niż ten na Wii/U

I się nie dziwię, że NSMBU to był żaden system seller.


@Theos: Mówimy tu o konsoli która dla ludzi była opcjonalną przystawką do Wii xD Ja nie wiem czy cokolwiek było system sellerem na Wii U.
@Kryspin013: ano że różnice są to ja wiem, tylko po prostu na nasze kochane kreatywne Nintendo to jednak skromnie.

Ja nie wiem czy cokolwiek było system sellerem na Wii U.


Mario Odyssey czy BOTW by takowym było. Ale Mario Kart, Smash, Mario 2D/3D - to wszystko było na 3DSie.
to jest straszne, że oni przez 7 lat wydali 4 części New Super Mario Bros (DS, 3DS, Wii, Wii U).


@Theos: Tak w tamtym czasie wyglądała prawie cała branża gier, kontynuacje gier wychodziły co 2-3 lata i w podobnym okresie wydano np trylogie mass effecta. A co do samych gier z Mario, to poza wersja na 3dsa, ktora byla krokiem wstecz wzgledem czesci na wii, byla to bardzo spoko seria, a