Wpis z mikrobloga

Świetna robota Marcin Dubiel xD do momentu publikacji twojego filmu nie miałem wiedzy, ze masz młodsza siostrę która chodzi do szkoły, ani jak wyglada twoja mama, z reszta jak pewnie 3/4 osób które widziały ten film. Świetny ruch xD

#famemma
  • 17
  • Odpowiedz
@Kisioj ale zdajesz sobie sprawę że może widzowie dubiela i innych zjebow ją znali ale ten film ogląda dużo szersza widownia? Sam sporo yt oglądam a jedyne co to słyszałem że kiedyś na jakimś filmie była i tyle
  • Odpowiedz
@Sonic233_: no i co z tego że była już gdzies na jakims filmie jednym? chlop jest totalnym idiota ktory probuje grac na emocjach, a jego debilizm objawia sie tym ze wlasnie wspomina na filmie o tym ze do jego matki ktora jak sam wspomniales widzieli praktycznie tylko jego widzowie pisza ludzie, po czym pare dni pozniej wrzuca cala swoja rodzine jak afere sledzi juz praktycznie pol polski wlacznie z prokuratura i
  • Odpowiedz
@Sonic233_ @harrame @choopin @hugoooo @Rotczajld @ostatni_mlody_wilk :
Pi3rd0l3nie, przecież to nie Dubiel wymyślił, żeby pokazać Matkę i rodzinę tylko jego PR, a oni się znają na pewno lepiej niż banda nowicjuszy z wypoku. Nie sądzę aby Dubiel zaszkodził im bardziej niż to zostało już do tej pory zrobione. Najbliższe otoczenie, koledzy, dzieci w szkole, współpracownicy rodziny przecież na pewno wiedzieli, że to jest rodzina Dubiela. Co, myślicie, że ktoś teraz po takim
  • Odpowiedz
a teraz raczej zostanie to mocno ograniczone


@Kisioj: oczywiście, że nie xDDD przecież PRowcom Dubiela chodziło wyłącznie o to, żeby zateasować, że w rodzinie Dubiela jest źle, bo ich wyzywają itd. pokazać członków rodziny, aby każdy spoza ich otoczenia upewnił się jak wyglądają, a teraz będą polować na obelgi i nagrywać wszystkie reakcje ludzi, którzy będą ich dręczyć. Ten płacz Dubiela i martwienie się o rodzinę to część taktyki, nie ma
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: To są tylko Twoje niepoparte niczym założenia, które usłyszałeś wczoraj na Live druida, który znany jest z przekręcania i manipulowania oraz wymyślania założeń z dupy, pod tezę. Od razu zakładasz najgorsze intencje i nawet nie dopuszczasz do siebie myśli, że to co mówił Dubiel to wszystko prawda i jego rodzeństwo jest teraz bite i wyzywane, co znając realia polskich szkół. Sam Dubiel jeżeli zasłużył na jakąkolwiek karę to współmierną do
  • Odpowiedz
@Kisioj: ja nawet nie wiedziałem, że wardega miał jakiś live xD po prostu mam wykształcenie w tym kierunku i to co robi Dubiel jest jedną z dróg jaką można w tej sytuacji wybrać. On wizerunkowo jest w totalnej dupie już, więc od początku odpuścił usprawiedliwianie się i poszedł na wojnę z wardęgą. Popatrz na jego pierwszy film - odcięcie się od Stuarta, wszystko co złe to on zrobił, a ja pozywam
  • Odpowiedz
@Kisioj Marcin daj spokój xD masz sytuację Linkiewicz, która zabawiała się z mokebe hejt spadł na nią i na całą rodzinę. Mama i siostra musiały zmienić nazwiska chociaż nigdy ich nie pokazywała w internecie. Tu masz sytuację taka ze Marcin 8lat minimalnie wiedział, że jego kumpel może robić chore akcje z 14nastkami i nic nikomu nie powiedział, oprócz tego w żartach lub nie proponował spotkanie 14 latce na ostro w Jaworznie xD
  • Odpowiedz
On wie, że wobec prawa w sumie #!$%@? na niego mają


@wcfilmowe: Art. 240. KK, Karalne niezawiadomienie o czynie zabronionym podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Chyba że podpada pod trzeci paragraf z tego artykułu, ale wtedy jeszcze gorzej dla niego:

§ 3. Nie podlega karze, kto zaniechał zawiadomienia z obawy przed odpowiedzialnością karną grożącą jemu samemu lub jego najbliższym.
  • Odpowiedz
Art. 240. KK, Karalne niezawiadomienie o czynie zabronionym podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


@Wykopaliskasz: dokładnie o tym pisałem w drugim komentarzu. PODKREŚLAM - z informacji, które są ujawnione - Dubielowi nie grozi oskarżenie z tego artykułu, bo nie doszło do czynu zabronionego. Jeśli nic nie pomieszałem, to Dubiel wiedział o spotkaniu Stuu z czternastolatką, na którym GRALI W SIMSY. Jak ostatnio sprawdzałem, to nie było to przestępstwem. Jeśli wiedział
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: No tak, zgadza się. Pewnie właśnie dlatego Wardędze i innym tak zależy, żeby to nagłośnić, bo jest świadomy, że w sądzie nic mu nie zrobią, a dzięki nagłośnieniu, przynajmniej uda im się zniszczyć karierę i kontrakty osobie, która nie powinna jej mieć.

Tylko z drugiej strony, co Dubiel chce ugrać w tym pozwie cywilnym, o którym piszesz, skoro Wardęga jedynie wyjawił prawdę o jego moralnie nieodpowiednim zachowaniu? Musiałby podważyć prawdziwość
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Ja myślę, że Dubiel i jego PRowcy walczą o coś innego niż o rzeczywiste odszkodowanie.

W filmach podkreśla, że złoży pozew wobec wszystkich, pokazuje zapłakaną rodzinę, podkreśla, żeby nie wysyłać dowodów do youtuberów, tylko prosto do prokuratury. Wszystko to ma na celu pokazanie, że według niego jest niewinny, a jednocześnie nie chce, żeby kolejne dowody spływały do internetu i zostały nagłaśniane, tylko były analizowane przez prokuratora w zaciszu sądu. Za
  • Odpowiedz
co Dubiel chce ugrać w tym pozwie cywilnym, o którym piszesz, skoro Wardęga jedynie wyjawił prawdę o jego moralnie nieodpowiednim zachowaniu?


@Wykopaliskasz: pieniądze :D ogólnie stawiam, że pójdą w narrację, że zestawił ich w jednym rzędzie z oskarżeniami wobec stuu związanymi z pedofilią. Wardęga w miarę ostrożnie dobierał słowa, więc nie bardzo mają się do czego przyczepić, stąd właśnie wg mnie aktualna taktyka związana z emocjami i relacjami rodzinnymi. Żeby później
  • Odpowiedz