Wpis z mikrobloga

@ZielonaOdnowa: może dlatego, że nie oglądam go regularnie, a jedynie trafiam na jego wypowiedzi jak są gdzieś cytowane, więc pewnie wybierają te co pikantniejsze. Ale prawie zawsze jest to dowalanie komuś, zazwyczaj w mocnych słowach. I nie tylko o pracownikach tvp tak mówi, ale np. o piosenkarzach którzy wystąpili na tej czy innej imprezie, którą transmitowało tvp. No i to, że tvp nagle magicznie złe się zrobiło dokładnie w momencie zwolnienia
@JoeGlodomor: tez nie ogladam go regularnie, nie spotkalem sie z tym o czym wspominasz, w sensie z osteymi wypowiedziami, od tam trafil mi sie z dwa razy na YT jakis material z jego kanalu a byl troche zawsze dla.mnie dzialajaca na tesciow czy rodzicow dzwignia, w sensie jak spytalem "a gdzie Orlos jezt" to nie wiedzieli co odpowiedziec w kwestii zepsucia tvp
@ZielonaOdnowa: Maciej Orłoś jakiś czas temu przyznał, że decyzja o odejściu z TVP była najlepszą w jego życiu. Teraz tłumaczy, dlaczego tak uważa. "Nie chciałem firmować twarzą telewizji, która manipuluje widzami, łamie zasady etyki dziennikarskiej, a (niektórym) dziennikarzom kręgosłupy" - wyznaje szczerze prezenter