Wpis z mikrobloga

Typowy wyborca PiS "Głosowałem na PiS bo dali mi 800 plus na dwójkę dzieci a rodzicom 13 i 14 emeryturę. Pensję rosną, mam pracę, bezrobocie spada, boję się że mógłbym to wszystko stracić". Typowy wyborca PO (elita, inteligenci, wykształceni): "#!$%@?ć PiS #!$%@?, #!$%@? z obietnicami, chodzi o to #!$%@? debilu żeby PiS nie rządził, ja #!$%@? jeżdżę za granicę nie to co ten #!$%@? pisowski motłoch i wiem że wszyscy się z nas śmieją. A poza tym chcę zakończenia tych kłótni, dość już dzielenia Polaków.". #polityka #wybory #bekazlewactwa #polska #4konserwy #takaprawda #pis
  • 18
@DrCieplak: ekonomicznie PiS to taka w miarę do przełknięcia lewica. Gdyby nie ta akcja z wizami badz upolitycznianie sądów a przede wszystkim wchodzenie w dupę Rydzykowi PIS mógł by rządzić kolejną kadencję. Jednak z drugiej strony, Julek by nie przeciągnął na swoja stronę bo wiadomo aborcja.

Ogólnie ciężkie czasy w polskiej polityce nastaly, chyba nigdy bardziej nie było na kogo głosować niz w dzisiejszych czasach. Opozycja co prawda się zebrała i
@DrCieplak: Aha, czyli PO chciało ale się wycofało jest wg ciebie gorsze niż to że pis wprowadził?

Nie mam więcej pytań XDDDDD

Fakty są takie że w tej chwili jest cenzura internetu wprowadzona przez pis. Żadne fikołki tego nie zmienią. Nawet Korwinowy "najwyższy czas" jest na cenzurowanym.