Wpis z mikrobloga

Karynka Bosak popiera, żeby w hotelu wspólne łóżko mogło rezerwować tylko małżeństwo.


@pearl_jamik: one powiedziała że jest za tym żeby hotelarz mógł wprowadzić takie zasady w swoim hotelu. A nie za tym żeby w każdym hotelu były takie zasady. Osobiście ode mnie chui w dupę konfederacji ale tutaj manipulujesz niestety.
  • Odpowiedz
one powiedziała że jest za tym żeby hotelarz mógł wprowadzić takie zasady w swoim hotelu. A nie za tym żeby w każdym hotelu były takie zasady


@TurboDynamo: Ale to już jest prosta do tego, żeby właściciel sklepu czy stacji mógł Ci nie sprzedać Red Bulla, bo przyszedłeś z kolorową torbą LGBT albo krzyżykiem na szyi, a Janusz ma akurat odmienne poglądy od twoich.
  • Odpowiedz
@CocoJumbo266: no tak, ja tylko mowie ze ona nie powiedziała że jest za tym żeby w hotelu mogły rezerwować pokoje tylko małżeństwa. Osobiście się z nią nie zgadzam ale ona powiedziała coś innego niż mówił op.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: chłopie, po co na wykopie tłumaczysz cokolwiek. Tutaj prawda dawno umarła. Na takim 9gagu jak ktoś fejka/manipulacje wrzuca, to jest od razu wyjaśniany w komentarzach i takie odpowiedzi są najwyżej plusowane. Na wykopie trybalizmm. #!$%@? z prawdą, mati nie lubimy Kariny, plusuj.
  • Odpowiedz
@pearl_jamik tam z myśli libertariańskiej krzewionej przez Ozjasza już nic nie zostało. Zostały brunatne faszole, katotaliban i szuria. W takim składzie to ta gownopartia nie powinna progu przekroczyć a wy jej kuźwa klub poselski daliście.
  • Odpowiedz
Karynka Bosak popiera, żeby w hotelu wspólne łóżko mogło rezerwować tylko małżeństwo. I wy się zastanawiacie, czemu konfa przegrała w wyborach xd ja #!$%@? xxi wiek.


@pearl_jamik:
Najprawdopodobniej jesteś za głupi, żeby zrozumieć różnicę pomiędzy daniem hotelarzowi wyboru, kogo będzie gościł a ogólnopolskim zakazem sypiania w jednym pokoju hotelowym przez pary niemałżeńskie.
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji:

ona się boi, że ją mąż zdradzi, bo Winnicki. Mentzen i Tumanowicz jak przystało na prawaków zdradzali żony.


Masz na to jakiś dowód albo jakąś wiedzę, czy tak sobie #!$%@? jak potłuczony?
  • Odpowiedz