Wpis z mikrobloga

#kobiety #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa
Właśnie przez takie akcje Pinochet zrzucał lewicowców z helikoptera. Nie brakuje głosów, że nie robił nic złego.
Jesteście #!$%@? na imprezie a kobietka wskoczy ci na #!$%@?? No to do pierdla gwałcicielu. Kobiety nigdy nie kłamią, zawsze są piękne i uczciwe. Nawet kupy nie robią bo to brudna czynność zarezerwowana dla peasantów (mężczyzn)
PozdroPocwicz - #kobiety #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa
Właśnie przez takie akc...

źródło: 1697663786540642078

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
jedna z rzeczy których nie rozumiem w feministkach jest to jak one pozwalają... stój: jak one walczą o to by traktować kobiety jak bandę dzieci, niedorozwojów i debili. Jak facet odwali coś po pijaku: mógł nie pić. Jak baba: wszyscy inni mogli brać pod uwagę to, że piła.

Ja tam mam wysokie mniemanie o kobietach i uważam, że są to dorosłe osoby które biorą odpowiedzialność za swoje czyny. Wiem, świnia ze mnie.
  • Odpowiedz
@quizonmyface: Mogla byc faktycznie nieswiadoma (czego nie da sie stwierdzic wylacznie na podstawie twierdzenia kobietki). To nie jest i nie powinien byc problem drugiej strony. Trzeba bylo nie chlac i nie isc do lozka z typem. Czego nie rozumiesz?
Moze zaczniemy wypuszczac z wiezien wszelkich najebusow co zaatakowali kogos bo byli #!$%@? i nie byli swiadomi tego co robia?

Ruchanie pijanych/nieświadomych ludzi jest też nieodpowiedzialne

bo? bo ty tak stwierdziles? jest
  • Odpowiedz
@PozdroPocwicz: w ogóle trzeba byłoby najpierw uregulować czym jest bycie pijanym. Jednej starczy dwa driny, innej pięć, a jeszcze innej nic nie będzie po wypiciu 0,5 + jakie objawy świadczą o stanie upojenia. Dodatkowo jak udowodnić komuś że był/nie był świadomy tego co się dzieje kiedy kobieta może powiedzieć że jej się "film urwał" I to jest rzecz nie do zweryfikowania.
  • Odpowiedz
@PanRejent: nie da się tego wyregulować bez skandalicznych zapisów w stylu zakaz seksu powyżej x promila.
Lewica zniechęca w ten sposób do seksu i wiązania się, co w dobie kryzysu związanego z dzietnością i widmem posypania się państwa powinno być traktowane jako zdrada racji stanu.
  • Odpowiedz
@Invisiblinio ja tam jestem ciekawy jak dwie pijane lesbijki się zgłoszą i jedna druga będzie oskarżać o gwałt. Zgodnie z linią ideologiczną plakatu nie jest możliwe popełnienie przestępstwa i nie ma kogo skazać
  • Odpowiedz