Wpis z mikrobloga

Wszyscy pchają się do #wojsko jak mnie to denerwuje

wszyscy koledzy, nawet niektóre koleżanki, szwagier, trzech kuzynów, wszyscy #!$%@? albo już z wojsku albo na szkółce XD Czy tylko ja mam jakiś instynkt że zapala mi się czerwona lampka? Tam gdzie idą wszyscy to należy unikać, tak mi się wydaje. Co o tym sądzicie? Wiem że płacą 5k na szeregowym ale ja mam 6k i pracuje se 7-15 przy kompie i jade do domku z lekką głową.

#sluzbawojskowa #wojskopolskie #wojna #polityka #pytanie
  • 12
  • Odpowiedz
@LZBNZ jak ktoś nie ma alternatywy, bo opcja jest tylko gdzieś jakaś gówno robota, to dlaczego nie?

A, no i skoro i tak brakuje żołnierzy, to sytuacja win win. Idą ci co chcą, a reszta może spokojnie jeździć do biura do roboty.
  • Odpowiedz
  • 0
@MrPerfetc: @login_cwiczebny zapomniałem napisać że mam ból dupy o to że gość bez studiów który #!$%@? potrafi idzie do wojska i sie chwali mercedesem za 60k LUKSUSOWOM MARKOM a ja po studiach, 12 lat doświadczenia, jako senior zarabiam tyle co on i jeżdże fordem za 30k XD

Chyba musze sie przestac przejmowac innymi ludźmi po prostu
  • Odpowiedz
@LZBNZ: U mnie na osiedlu mieszkał stary cygan chyba szef klanu. Złoto czy tam tombak, dwie #!$%@? audice, takie same, jedna czarna a druga biała. Stary Rom nie potrafi czytać ani pisać, przynajmniej nie po polsku. Nic nie robił, łaził z wnukami albo siedział na ławce. Czasem wyszedł popatrzeć jak młode cygany przeżucały pudła z busa do busa.
Wynajęli parę mieszkań, mieli kilkanaście samochodów z czego naliczyłem 7 busów. Jeden nawet
  • Odpowiedz
Chyba musze sie przestac przejmowac innymi ludźmi po prostu


@LZBNZ: oczywiście.

a ja po studiach, 12 lat doświadczenia, jako senior zarabiam tyle co on i jeżdże fordem za 30k XD


@LZBNZ: i wtedy wchodzę ja, biedny mechatronik, jeżdżę autem za 120k ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz