Wpis z mikrobloga

Czyli tak, konfederaci przypieprzają się, że w lewackich partiach są aktywiszcza a ludzie głosują bezmyślnie na partie bez programu ale sami, kosztem samego króla korwina, wybierają jakąś Karyne Bosak, która nawet nie prowadziła kampanii a jest znana tylko dlatego, że jest żoną Bosaka?
Fuck logic.

#bekazkonfederacji #konfederacja #wybory #polityka
  • 15
z aktywiszcz to beke ma akurat 90% ludzi (i slusznie), nie tylko korwinisci.


@DorianJS: ja również. Natomiast z tego co kojarzę to aktywiszcze nie weszło do sejmu a pani bosakowa, niestety po znajomości weszła. Dobra zmiana

Co to za w ogole za pomysl zeby porownywac chorba psychiczne osobe do prawniczki z wieloletnim doświadczeniem zawodowym


Nikt nie zagłosował na Karyne bo ma wieloletnie doświadczenie. Chęć odsunięcia korwina była tak duża, że konfiarze
@DorianJS

Co to za w ogole za pomysl zeby porownywac chorba psychiczne osobe do prawniczki z wieloletnim doświadczeniem zawodowym


Mam poważne wątpliwości czy umysł osoby chcącek opierać ustrój państwa na podstawie mitologii wymyślonej gdzieś na bliskim wschodzie jest w widocznie lepszej kondycji od kogoś, kto ma zaburzenia postrzegania własnej płciowości.
Nie mam za to wątpliwości kto jest groźniejszy. :)
@van-der-staas: Korwina wywalają z partii bo korwin jest wolnorynkowcem który gada szurskie rzeczy ale nie jest katolikiem. Bosak, Karina i ordo luris to jest nowa „jakość” tej partii. Za jakiś czas z postulatów wolnościowych konfy zostaną tylko wspomnienia
a jest znana tylko dlatego, że jest żoną Bosaka


@robert_blaszczykowski:
No nie tylko. Znana jest też z przynależności do Ordo Iuris które reprezentuje pewną platformę światopoglądową.

Więc jeśli ktoś lubi katolickich szurów to była kandydatką akurat dla niego.