Wpis z mikrobloga

Nie wiem dlaczego w komentarzach ciągniecie Bestię z Tokio za ucho wytykając mu tak zwane złe prowadzenie się. To, że Krzysiu lubi #!$%@?ć kreskę i uprawiać seks z przygłupimi alternatywkami, w żaden sposób nie powinno go dyskredytować, a jeśli tak się dzieje - to jest to zwykły slut-shaming. Jedyne, czego możecie się czepiać to narkotyki, bo są nielegalne, a wy święto*ebliwi.

Domyślam się, jakie złe siły pchają go w obięcia prochów i dziewczyn z disorderami. Mam nadzieję, że wie co robi mówiąc o terapii publicznie, ale o bycie głupim na pewno bym go nie posądził. Właściwie to trzeba trzymać za niego kciuki, bo w tej całej dramie to on padł ofiarą narcystycznej sukuby, i życzć mu żeby wygrał te wojnę bogów jaką między sobą toczą. Póki co bardzo dobrze mu idzie.

Seksualne preferencje Krzysia, a także jego skłonność do narkotyków, nie zaprzeczają w żaden sposób jego przekonaniom. Szmacenie się to jedno z wielu doświadczeń jakich można dostąpić za życia i, jeśli nie płaczą przez to dzieci, to co komu do tego? Tak serio pytam.

Miłego czwartku. Lubię robić minetę.


#afera #gonciarz #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #psychologia
KRCZVSK - Nie wiem dlaczego w komentarzach ciągniecie Bestię z Tokio za ucho wytykają...

źródło: gonciarz.jpg__1200x0_q85_crop_subsampling-2_width-1200

Pobierz
  • 14
@KRCZVSK: Dla mnie generalnie Gonciarz jest zje.....m totalnym i udowodnił jedynie moją tezę, że przeciętny mężczyzna nie uważający się za żadnego feministę szanujący swoją babę i dbający o nią po prostu jest defacto lepszym feministą jak ci przebierańcy wszyscy. Pamiętaj mężczyzna nie może mieć preferencji seksualnych zwłaszcza jakichś bardziej odstających od normy, ale kobieta może robić co chce żarty o robieniu loda między koleżankami i dawanie dupy kolegom, sztuczne penisy już
@KRCZVSK prawda jest taka że wyszło odwrotnie niż ta lambadziara zamierzała podpinając się pod aferę pedofilów. Tak jak Trumpowi zrobili mug shota myśląc że kryminalne zdjęcie zrobi mu krzywdę a tylko poparcie wzrosło bo „swój chłop” to nagle wszyscy co szkalowali Goncia i od ciot wyzywali dowiedzieli się że w ich narracji cały czas był CHADem który nie siedzi w piwnicy jak stuleja a żyje pełnią.
a jeśli tak się dzieje - to jest to zwykły slut-shaming


@KRCZVSK: I ten "zwykły slut-shaming" powinien powrócić do łask. Oczywiście przy tym owe alternatywki nie powinny być traktowane jakkolwiek lżej.

zmacenie się to jedno z wielu doświadczeń jakich można dostąpić za życia i, jeśli nie płaczą przez to dzieci, to co komu do tego?


@KRCZVSK: Problem w tym, że społeczeństwo to system naczyń połączonych, i gdy owe szmacenie się
@KRCZVSK: szczerze mówiąc miałem go za #!$%@?, która bałaby się narkotyków, nikt by jej niczego nie sprzedał, bo przypalowiec i w dodatku prawiczek-orbiter we wiecznej strefie przyjaźni.