Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wytłumaczy mi ktoś o co dokładnie chodzi z tą aferą z gonciarzem?
Coś tam ogólnikowo przeczytałem, że Gonciarz miał układ z tą dziewczyną, iż daje jej narkotyki i uprawiają seks w zamian czy coś takiego.

No i że niby jest on tym złym. No serio #!$%@? nie rozumiem xdd to dorosła dziewczyna, z tego co czytam ma 29 lat, jest świadoma tego co robi i jest odpowiedzialna, nikt jej nie zmuszał, taka była jej wola i się zgadzała na to, aby ich relacja miała taką relacje.

W sensie, no dla mnie to w tym układzie była zwykła dziw... i tak została potraktowała, więc o co teraz chodzi? bo serio nie łapie, jak czytam komy pod jego nowym filmem, to każdy po nim jedzie xdd
co się dzieje z tym światem, że kobiety jak kur.. sie zachowują, a potem jak co doczego to niewinne aniołki się z nich robi, jak z natsu i kamerek, linkiewicz i mase innych no wtf
i to nie są jakieś pojedyncze opinie, tylko masa ludzi
przeraża mnie to trochę

#famemma #gonciarz



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wytłumaczy mi ktoś o co dokładnie chodzi z tą...
źródło: krzysztof-gonciarz-ma-klopoty
  • 2
Anonim (nie OP): robił siebie lewicowca popierał feminizm, prawa kobiet, a dostał od kobiet po dupie i do tego wyszedł na przemocowca i farmazona. czy to nie paradoks, ze to własnie kobiety których takl bronil zdjeły mu maske? sam jest sobie winien


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
@mirko_anonim bzdury czytałeś, byly trzy laski i każdej dotyczy co innego, dwie są anonimowe coby nie odpowiadać za manipulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°), w skrócie modelki się #!$%@? za narkotyki lub szanse zawodowe, po czasie uznały że są w tym ofiarami. Gonciarz natomiast okazał się stać trochę na bakier z zasadami jakie głosił w internecie. Dzisiaj wyszło że screeny byky posklejane tak żeby zrobić z niego potwora większego