Wpis z mikrobloga

Litewka nie tak dobry, jak go malują

Jak podaje na platformie X (wcześniej Twitter) Jan Mencwel (@janmencwel) posel Łukasz Litewka prowadził pojazd bez uprawnień. Jak możemy wyczytać w dodanych do postu fragmentach artykułu, zainteresowany stracił je z powodu przekroczenia 24 punktów karny.

Autor tweeta nie podał jednak, że to informacja z roku 2020, a Pan Litewka nie został złapany na zwykłym prowadzeniu pojazdu
lecz przyjechał on na majową sesję rady miasta Sosnowca.

Poza prowadzeniem samochodu Jan Memcwel informuje również, że poseł Litewka był autorem listu otwartego do prezydenta Sosnowca, w którym ukazując niezbyt lewicowe poglądy krytykuje powstanie buspasa nazywając go najgorszą decyzją wcześniej wspomnianego urzędnika.


#polityka #bekazlewicy #bekazlewactwa #bekazprawicy #bekazpisu #neuropa #4konserwy
JuanPablitoSegundo2137 - Litewka nie tak dobry, jak go malują

Jak podaje na platform...

źródło: XD

Pobierz
  • 6
@MirekStarowykopowy: mi wystarczy by był w miarę progresywny, bo mimo iż o wiele bliżej mi do Lewicy (a nawet Razem) z uwagi na ciągąty do skandynawskiego socdemu to po prostu uważam, że w pierwszej kolejności trzeba ten kraj doprowadzić do normalności. W Niemczech rządzi lewicowo-liberalna koalicja (niestety z antyatomowymi oszołomami z Zielonych) to u nas też może da radę
@pogromca_krasnali: przyznam, że nawet nie wiedziałem. Podaję to, co mi wyskoczyło na Mastodonie i nawet nie pamiętam, czemu go (pośrednio) obserwuję, może był antyPiS czy coś. Sam przez chwilę miałem w głowie, że jego nazwisko coś mi nie pasuje i może być to jakieś konto satyryczne śmieszkujące z Mentzena.

W kwestii informacji, które podaję to mimo, iż były udostępnione przez niego, postanowiłem sprawdzić chociaż informację z kierowaniem bez uprawnień i tak
@JuanPablitoSegundo_2137: Typowy SLDowski koniunkturalista i manipulant, będzie pasował tam idealnie. Też od lewarów z Reddita widziałem że te łzawe historyjki i duża część jego "aktywizmu" śmierdzi ściemą na kilometr. No ale przystojny + piesek, dla typowego wyborcy Lewicy wystarczy.