Wpis z mikrobloga

@molbidenowyMarian: a ty zapomniales, ze opozycja to kilka ugrupowan?
Po pierwsze. To oznacza, że Tusk sam o niczym nie decyduje
Po drugie. To oznacza, że mamy faktyczną demokrację, a nie rząd autorytarny mający pełną kontrolę nad wszystkim mogący przegłosować dosłownie wszystko według własnego widzimisię

Teraz będzie rząd, który będzie musiał uwzględniać potrzeby i oczekiwania wszystkich i wypracowywać rozwiązania odpowiednie dla wszystkich (czyt oczekiwania i 3d i po i lewicy)
ale
  • Odpowiedz
@Norskee: Opozycja to się teraz o bzdety licytuje, ale jak przyjdzie głosować za niekorzystnymi zmianami z UE, to będą spójni. Ten rząd to farsa tylko bieda umysłowa musi poczuć na własnej skórze by się o tym przekonać.
  • Odpowiedz
@molbidenowyMarian: dla mnie nawet wystarczy jak frajerstwo nie będzie używać służb do pilnowania schodów i chaty odklejonego dziada
Nic więcej nie trzeba robić, a i tak już będzie nieporównywalnie lepiej
  • Odpowiedz
@molbidenowyMarian: nie obrazliwe, tylko niekorzystne XD
no to za kim jestes
Skoro przeszkadza ci koalicja ko, 3d i lewicy, to prawdopodobnie wypada konfederacja, czyli i tak przydupasy pisiorow

Po co w ogole z kimkolwiek dyskutowac jak wszyscy widza tuska, a ogreniczenie logicznego myslenia kompletnie nie dopuszcza do swiadomosci, ze rzad bedzie sie skladal naprawdopodobniej z trzech ugrupowan, ktore beda musialy wypracowywac wspolne zdanie - co dla wszystkich jest dobre

pis
  • Odpowiedz
@Norskee: obraźliwe. Niekorzystne nie byłyby dla mnie problemem.

Szczerze to już teraz za nikim. Byłem za Konfederacją (gospodarka i ekonomia, bo światopoglądy mam w dupie dopóki ich nie ma w programie) ale jak odcięli się od Korwina, bo mu media dorobiły kolejny raz gębę na podstawie manipulacji, to mam już ten rząd w dupie.
  • Odpowiedz