Wpis z mikrobloga

taaa, konfa... wyjście z UE, NATO, urzędowe sprawdzanie napletka, sojusz gospodarczy z rosją i białorusią, 8 godzin obowiązkowej religii tygodniowo w szkołach, zakaz rozwodów, śluby tylko kościelne. Do tego przypisanie chłopa do ziemi, dzieci mogą pracować w fabrykach od 10 roku życia, dwunastogodzinny dzień pracy, opieka medyczna tylko dla bogatych.


@Rasteris: co do #!$%@?. Wylało się gorzej niż z TVP a to wyczyn.
Polacy byli orani przez PO i PIS w podobnym stopniu ale dalej na nich głosują, Polacy to jednak masochisci są... Jedyną alternatywą na realne zmiany byla konfa i trzecia droga a tak wracamy do punktu wyjścia "fur deutschland" #wybory


@mozis: PO było gorsze, wystarczy porównać bezrobocie za PO i PIS. Obydwie partie były wtedy w kryzysie - PO w gospodarczym, PIS w covidzie, jakoś mimo covidu bezrobocie w polsce jest niskie,
@mozis: No do połowy mnie miałeś, już chciałem dać plusa. Problem jest taki że mamy iluzoryczny wybór - co wybierzemy i tak będziemy w dupie. Nic w tym kartonowym kraju się nie zmieni z aktualnymi politykami/partiami.
@kaminarii: większość chyba razem z tobą nie zrozumiałą do końca o co mi chodziło... lepsza alternatywa = nie wiadomo co z tego wyniknie do końca , ALE popsujesz szyki obecnej i starej włądzy która najwięcej ma do gadania.... taki wyłom mógłby naprawdę zmienić bardzo wiele w Polsce (jak się nie uda to znowu zagłosować na kogoś innego) ale po co? lepiej zagłosować na spaczoną wersję Robin Hooda z pis lub na