Wpis z mikrobloga

Moi drodzy. Próbowałem zgodnie z instrukcją ale coś nie wychodzi. Kupiłem sobie w Action żarówkę (tzw. smart). Chciałem ją sparować z moją siecią (2,4 GHz).
Problem się pojawia chyba jakby na starcie, ponieważ wg instrukcji żarówka po włączaniu powinna mrugać dwa razy na 1 sekundę co oznaczałoby, że jest w trybie parowania. U mnie po włączeniu mruga jeden raz na 2 sekundy i apka nie może jej znaleźć. Producent żarówki to LSC Smart Connect. Czy ktoś miał podobny problem? Jak sobie poradziliście?
Z góry dziękuję za pomoc.
#elektronika #elektryka #smarthome #oswietlenie
TakiTaki - Moi drodzy. Próbowałem zgodnie z instrukcją ale coś nie wychodzi. Kupiłem ...

źródło: temp_file8334445890672025207

Pobierz
  • 8
@TakiTaki: Zresetowałeś ją? Może dostałeś zwrot od kogoś i była już podłączana.

"Reset your Connected White Bulb


Make sure your White Connected Bulb is firmly screwed into a socket. Using your wall switch, turn your light bulb off and then back on six times at two-second intervals. Wait 5 seconds after the sixth ignition."
@fishery jesteś najlepszy! Dzięki wielkie. Pięknie działa.
@YogiYogi z tego co zauważyłem to mógłby to zwrot jakiś - pudełko było dziwnie porozrywane ale żarówka mi się podobała a była ostatnia. :-) Na szczęście już działa. Również dziękuję Tobie za pomoc.
Action Smart (LSC smart connect) works with TUYA integration.

To są klony Tuya.
- Dodaj przez apk Tuya.
- Jeśli twoja sieć WiFi nadaje sygnał 5GHz i 2.4GHz wyłącz na czas parowania 5GHz.
- Podczas parowania musisz mieć bardzo dobry sygnał WiFi.
- Spróbuj podczas parowania połączyć się bezpośrednio z żarówką ( w sieci WiFi pojawi się sieć alla LSC_Smartxxxx) a następnie wróć do aplikacji i kontynuuj dodawanie urządzenia.
- Zobacz na