Wpis z mikrobloga

@LetMeStay moja matka jest fanatyczką tego typu zegarów, kiedyś jak miałem zostać na noc żeby popilnować zwierzaków to myślałem że mnie #!$%@? strzeli jak o pełnych godzinach dwa zegary zaczęły bimbać xD
  • Odpowiedz
@cutecatboy: Podczas studiów kumpel wynajmował mieszkanie z takimi zegarami (cała ściana była nimi obwieszona) i na pierwszej imprezie nakręciliśmy wszystkie, każdy z losową godziną. Na poczatku było zabawnie ale podobno #!$%@?ły co kilka minut w nocy. Ziomek nie był z tego zadowolony ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@cutecatboy: miałem taki zegar i to z gongiem jak jasny #!$%@? i tez ludzie mi mówili ze jestem nienormalny zeby przy tym spać a ja nawet tego nie słyszałem xd

Za to mój mózg chyba to podświadomie rejestrował bo np nie potrzebowałem budzika, zawsze budziłem sie w czasie bicia zegara na konkretną godzinę.
  • Odpowiedz
@cutecatboy: W latach 90' tykające zegary to był standard. Jak szedłeś spać to było słychać pewnie ze trzy na raz cicho tykające. Właśnie mi uświadomiłeś, że jakiś czas temu pozbyłem się ostatniego zegara (co prawda kwarcowego), który tykał.
  • Odpowiedz