Wpis z mikrobloga

#broda #brodaboners #niebieskiepaski

Kiedy myjecie swoją brodę i ją ogarniacie, rano czy wieczorem?

To znaczy ja zawsze wieczorem myłem szamponem do brody potem nakładałem olejek, czesanie i do spania Rano już tylko czesanie i pomada. No i domyślam się że robię to źle, bo rano zawsze żyje własnym życiem i nawet pomada nie pomaga. Domyślam się że zależy to od tego jak śpię, zawsze się zrobi rozgardiasz podczas spania i tak już zostaje. Powinienem z rana umyć brodę szamponem?
Jak wygląda wasza rutyna?
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PodniebnyMurzyn to nie jest kilka, to są wszystkie haha, np dziś mi się tak ułożyły że połowa brody wydawała się dłuższa, a druga połowa krótsza. Tragedia i nie mogłem tego rano ogarnąć na szybko
  • Odpowiedz
@ANDRZ_J: @PodniebnyMurzyn piszę to na tym tagu regularnie, ale jeszcze nikt mi tego nie dementował: jak wszystko jest w inną stronę, to IMHO brakuje Ci przycięcia. Przycięta broda na długość ("w powietrzu") po prostu wygląda na równą i łatwiej ją ułożyć. Jak pilnuję tego (np. raz na tydzień) to po prostu już wstając wygląda OK i nie muszę walić żadnych pomad żeby utrzymać kształt. Jest też wyraźnie subiektywnie miększa w dotyku.
  • Odpowiedz