Wpis z mikrobloga

Można śmiać się z #konfederacja ale ich niski wynik ma trzy bardzo wyraźne plusy.
- zimny prysznic dla Mentzena
- potencjalni wyborcy konfy myślą samodzielnie i uciekli do TD, która miała bardzo zbieżny gospodarczo program jak Konfa - a uciekli, bo nie byli ślepi na lewe prawybory, przytulanie spadochroniarzy, piątki z Banasiem, etc.
- na 12:15 jak wyliczałem mandaty, to konfa była siłą od której może zależeć kto będzie rządzić - mam nadzieję, ze tego nie #!$%@?ą jak kampanii.

#wybory #bekazpisu #4konserwy #polityka #bekazlewactwa
jobless - Można śmiać się z #konfederacja ale ich niski wynik ma trzy bardzo wyraźne ...

źródło: sejm

Pobierz

Co zrobi Konfa jak od niej będzie zależeć powołanie nowego rządu?

  • Będzie opozycją do wszystkich 47.0% (87)
  • Pójdzie z Jarkiem 25.9% (48)
  • Pójdzie z Donkiem 2.7% (5)
  • Bedzie czekać na wsześniejsze wybory 24.3% (45)

Oddanych głosów: 185

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Dostaje_raka_na_YouTube: z czystej ciekawości

@badreligion66: Przewiduję, że może być taki scenariusz. Już raz tak było, ze Gowin ukradł połowę partii Korwina, więc możliwe, ze ich PiS wchłonie. Bosak był już kiedyś koalicjantem Jarka, a spadochroniarzy z PiSu, to chyba z 3 przyjęli...
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: najlepiej być laikiem i patrzeć na politykę, ładnie mówił itd itd. Przed Ukrainą Hołownia zarzekał się że Polsce czołgi są nie potrzebne, wojsko itd, trzeba rozwijać cyberbezpieczeństwo, a wojsko zwijać bo mamy erę pokoju, teraz już centropolityka... Był bym ostrożny z tym chołownią
  • Odpowiedz
- potencjalni wyborcy konfy myślą samodzielnie i uciekli do TD, która miała bardzo zbieżny gospodarczo program jak Konfa - a uciekli, bo nie byli ślepi na lewe prawybory, przytulanie spadochroniarzy, piątki z Banasiem, etc.

@jobless: Jeśli uciekli do Trzeciej Drogi, to znaczy że nie myśleli samodzielnie, tylko dali się nabrać na tę samą sztuczkę co z Palikotem i Petru. Wkrótce rozwiążą partię, wszyscy zostaną z powrotem wchłonięci do PO, a
  • Odpowiedz
@jobless: ja też nie chwalę konfy, mimo że na nich zagłosowałem, a widząc jak zmienił się kierunek z wolnościowo narodowego do narodowo katolickiego wolnościowogospodarczego. To jestem zawiedziony.
I niee ostatnio korwin tu nie zawinił ani sosnierz.kazdy wolnosciowiec rozumiał te wypowiedzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@ibilon: Tylko teraz się zastanów. Wolisz płaczącego Hołownię, który prawie nic nie #!$%@?ł, czy Mentzena, który przyjmuje spadochroniarzy - zwłaszcza z pisu - jak leci i jeszcze wmawia, że wspierali Konfe albo sa specjalistami. Albo nagle postuluje uprawnienia prokuratorskie dla szefa NIK-u, którego miesiąc wcześniej chciał wsadzić do pierdla. Albo tyle #!$%@?ł o szacunku do prawyborów, a potem w Toruniu obsadzał lidera jak chciał... Na resztę fikołków Mentzena brak mi
  • Odpowiedz
  • 0
@FotDK: Były prawybory w nowej nadziej na jedynki na listach wyborczych, głosowania byly nie przejrzyste, rejestracje na wyborców nie weryfikowane (z jednej rejestracji można było głosować w kilku miejscach), a potem Mentzen i tak zmienil jedynkę w Toruniu mając w dupie zdanie głosujących.
  • Odpowiedz