Wpis z mikrobloga

Typy na wykopie z #pis i #konfederacja pytają, która obietnica KO mnie/nas przekonała. 600 czy coś tam za darmo.

Czy wy jesteście tak bezdennie głupi, żeby myśleć, że ludzie głosują tylko dlatego, że mogą coś dostać?

Ludzie głosowali przeciwko PiS-owi, bo chcą normalności.
A sam mam nadzieję, że Tusk nic nie zrealizuje z tych obietnic socjalnych. Mam nadzieję, że była to jedynie kiełbasa wyborcza.
Rozmawiałem z dziesiątkami ludzi, którzy głosowali za KO/TD. Nikt nie powiedział, że głosuje, bo coś obiecywali.

Ja chcę normalności, poradzę sobie w niej znakomicie bez "prezentów od rządu".

#bekazpisu #wybory #polityka
  • 59
@vartan: zawsze się zastanawiam gdzie jest brak tej normalności? Zawsze mnie skręca jak słyszę od opozycji, że w Polsce jest nienormlanie i są łamane prawa człowieka. Co masz na myśli? Mnie w Pisie najbardziej wkurza socjal i propaganda, a to nowa władza będzie kontynuować, więc w sumie nic się nie zmieni
@fervi: wkurza mnie wiele rzeczy, ale wszystko co mnie wkurza ma związek z podatkami, propaganda, kolesiostwem i korupcją, jestem pewny, że nowa władza będzie robić dokładnie to samo, bo w tych sprawach to oni się akurat zgadzali w Sejmie xd
@fervi: oczywiście masz rację, ale boję się, że pis przetarł szlaki i będzie podobnie. Obym się mylił, jak się mylę i Tusk zrobił szachy 5d, nagle obniży podatki, uprości prawo, wprowadzi dobrowolny zus i ulgi podatkowe zamiast socjalu, to sam na nich zalgosuje za 4 lata. Niestety daje na to 1% szans.
@Godir17: Też tego się boję. Liczę jednak, że skala będzie mniejsza, a może nawet zaprzestana, skoro są 3 partie. Jasne, że razem mogą nakraść, ale będą też wspólnie rozliczane.
A sam mam nadzieję, że Tusk nic nie zrealizuje z tych obietnic socjalnych. Mam nadzieję, że była to jedynie kiełbasa wyborcza.

Rozmawiałem z dziesiątkami ludzi, którzy głosowali za KO/TD. Nikt nie powiedział, że głosuje, bo coś obiecywali.


@vartan: i myślisz że ile procent wyborców po reprezentuje twoja banieczka? 50%, powyżej, poniżej?
800+ będzie i kredyt 0% będzie i szesnasta emerytura też będzie. A jak nie, to PiS za 4 lata wjedzie
Ludzie głosowali przeciwko PiS-owi, bo chcą normalności


@vartan: przypominam ze ta normalnosc to
-miliardowe walki na vacie
-najdrozszy koszt budowy autostrad w Europie i jedne z drozszych na swiecie
-upolitycznione sady uwalajace kazda sprawe przeciw kolegom
-okradniecie obywateli z oszczednosci
-calkowita i bezkrytyczna podleglosc Unii Europejskiej
I wiele wiele innych, normalnych, nowoczesnych i wielkomiejskich walkow.
A sam mam nadzieję, że Tusk nic nie zrealizuje z tych obietnic socjalnych. Mam nadzieję, że była to jedynie kiełbasa wyborcza.

Rozmawiałem z dziesiątkami ludzi, którzy głosowali za KO/TD. Nikt nie powiedział, że głosuje, bo coś obiecywali.


@vartan: Aha, czyli ty i ci z którymi rozmawiałeś głosowaliście jedynie przeciwko pisowi doskonale wiedząc, że Tusk swoimi obietnicami robi wszystkich w #!$%@?? No faktycznie normalność, że ho ho XD