Wpis z mikrobloga

Wardega to tez niezły przyglup,taki z niego szeryf manipulator wiadomości a teraz siedzi i klatka w klatkę ogląda film nagrany telefonem/kamerka i zastanawia się czy to AI porównując czapkę i lampkę XD
#famemma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzikop: nic nie daje do myślenia, bo deepfake się robi na twarzy, a to na bluzie i lampa przed czapką to akurat artefakty kompresji. Filmik najpierw był przesyłany przez jakieś messengery a potem na youtube i kilka razy konwertowany to takie rzeczy to norma.

Jeżeli to był deepfake to powinien szukać znaków na twarzy, a nie na bluzie. Na bluzie mogłoby być jeżeli to byłoby wygenerowane w 100% z jednego
  • Odpowiedz
@hehe-s-x: jakie artefakty kompresji? Czy wy was wszystkich stuu jako milioner korzysta z Sagema z 2004r z aparatem 0,3mpx, że to nagranie ma taką jakoś z d--y? Bo wg mnie nawet jakieś gowno smartofony za 500zl nagrywają lepiej niż to gowno, a w ciemno mogę założyć, że stuu ma iphona
  • Odpowiedz
@andrewasos:
wiem, że sie nie znasz na fotografii/videografi i transferze danych ale kilka faktów dla Ciebie:
- przednie aparaty są bardzo ciemne, potrzebuja dużo światła
- było nagrywane w względnie ciemnych oświetleniu - warunki do nagrywania bardzo niekorzystne
- nie wiadomo przez ile osób to przeszło (czy wysyłasne messengerem (kompresja + strata danych przez udp))

jak chcesz sie dowiedziec wiecej to googluj te tematy
  • Odpowiedz