Wpis z mikrobloga

Głosowałem na PO, nie dlatego, że jest to moja partia marzeń, ale nie chciałem, życ w państwie totalitarnym. Będę śledził dwa postanowienia opozycji, która przejmie teraz władze, a mianowicie jakie zmiany w prowadzą w TVP i jak rozlicza poprzedni rząd.

Jestem ciekawy co się zmieni, czy tylko zastąpią TVP swoimi ludźmi i będziemy mieć to samo w drugą stronę, czy zrobią coś więcej?

Również jeśli nowa władza nie rozliczy PIS, za wszystkie przekręty, zmarnowane i skradzione pieniądze oraz inne afery to oznaczać to będzie, że są oni odgórnie dogadani i sobie kradną na zmianę, przekrzykują się, żeby dorwać się do koryta, ale siebie nie tykają.

Na koniec jeszcze cytuje Tuska: "Rozliczymy PiS z każdego łajdactwa, ze wszystkich ludzkich krzywd i tragedii, do jakich doprowadzili, sprawując władzę. Przyrzekam."

#wybory #pis #po #polityka
  • 11
@mdlejtecole: Nie musisz śledzić o to co się stanie: Do TVP wprowadzą swoich ludzi i będzie TVPO zamiast TVPIS. Być może część która szybko się przyliże zostanie, nawet nie zdziwłbym się gdyby Holecka została xD. PiSu nikt nie będzie rozliczał.
@mdlejtecole oddałbyś głos na lewicę, konfe czy nawet trzecią drogę to mógłbyś dawać sobie rok i patrzeć. 8 lat temu cały wykop był anty PO i przy okazji pro PiS, cały czas znaleziska z aferami i wypowiedziami posłów PO, PSL.
Jeszcze wcześniej wykop stał za Korwinem, kiedy to w wyborach mieli w okolicach 4%.
Podejrzewam, że o ile opozycja dojdzie to władzy to po 3 latach będzie rozczarowanie i chęć wykopków do
@KOlesPL: była nowa twarz Kukiz i jak to się skończyło. Ja wybrałem mniejsze zło. Lewica i Konfederacja to jest taka skrajność, że na pewno nie oddał bym na nich swojego głosu. A PO i 3 droga wydaje mi się, że w miarę w podobnym kierunku chcą iść. Dalem głos na PO, żeby zwiększyć szanse na pokonanie pis.