Wpis z mikrobloga

@Kempes: Soros się do końca życia nie wypłaci. Czy może teraz to już ktoś inny jest główny wrogiem "polskości" i to do niego powinienem się zgłosić po kasę? To chyba jakieś konfederastę trzeba zapytać.
  • Odpowiedz
@Kempes ja pracuje w niemieckim korpo w dużym mieście i się bałem, że jak PiS tak dalej będzie odwalać to się wyniosą z Polski i zagłosowałem na opozycję więc w sumie racja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: a jakoś bezprecedensowa mobilizacja pissowskiego elektoratu z małych miejscowości zaprogramowanego przy użyciu niedemokratycznych metod poprzez tvp i ogólnie zaangażowanie aparatu państwa go nie obchodzi
  • Odpowiedz
@Kempes: powiedział chłop, w którego nierentownej gazecie na co drugiej stronie jest reklama spółki skarbu państwa albo fundacji dotowanej w 100% z rezerwy budżetowej (°°
  • Odpowiedz
@Kempes: #!$%@? mam znajomych którzy odkąd skończyliśmy 18 lat nigdy nie byli na wyborach a mamy po 30 pare, wczoraj jakoś ruszyli dupy xD a oni będą #!$%@?ć o jakiś źródła finansowaniach - nie trzeba było źródła finansowania tylko trzeba było lepiej zarządzać krajem i nie #!$%@?ć tak 30 latków jak #!$%@? przez swoje dwie kadencje
  • Odpowiedz
@Kempes: Karnowski jeszcze nie chce przyjąć do wiadomości, że ta ciuchcia już odjechała, żadna spółka SP już nie kupi u niego reklamy za włażenie w dupę PIS.
  • Odpowiedz