Wpis z mikrobloga

śmiechu warte, 3 w nocy a ludzie siedzą i ekscytują się czy w końcu po 8 latach będą #!$%@? z drugiej strony, bo z tej #!$%@? aktualnie już trochę boli xD
Pewnie mnóstwo jest tutaj młodych dla których były to 1 czy drugie wybory i z perspektywy kolegi z trochę większym doświadczeniem, powiem Wam, że nie ważne na jakie środowisko zagłosujecie, jeżeli owo będzie u władzy, zawiedziecie się sromotnie.
Władza deprawuje, władza pociąga, władza daje specyficznym ludziom to jebnięcie endorfiny jak po pierwszym przyćpaniu MDMA w krysztale. A Wy cieszycie się, że jednym władzowym ćpunom działkę odebraliście, a tym którzy już znają i też przeżyli odstawienie władzę znowu dajecie.
Krąg #!$%@?, nie do pokonania póki ludzkością będzie rządzić chciwość, a jednostka wybrana po to by być na służbie narodu, swoje JA będzie stawiać przed tym właśnie narodem.
Cieszcie się chwilą, carpe diem kuwa, bo tym już uzależnionym od działki w rok #!$%@? od własnej zajebistości
#wybory #przemyslenia
  • 50
  • Odpowiedz
Krąg #!$%@?, nie do pokonania póki ludzkością będzie rządzić chciwość, a jednostka wybrana po to by być na służbie narodu, swoje JA będzie stawiać przed tym właśnie narodem


@TruskawkaNaTorcie: Indywidualizm zawsze na propsie, dlatego nie da się zmienić władzy, ale można ją #!$%@?ć i jej nie karmić
  • Odpowiedz
@TruskawkaNaTorcie:

Ja się też podzielę doświadczeniem, żeby w końcu wyrzucić na śmietnik historii takich narzekaczy jak autor tego wpisu. Na wykopie przyda się, żeby promować normalnych ludzi i normalne komentarze.

Latami katowano nas tekstami o tym, że PO=PiS, promowano konfę itd. a dzisiaj policzyliśmy się, ilu kogo jest.
  • Odpowiedz
nie plusujcie tego bo zaraz bana mi dadzą za samo bycie a przy moim stażu to już perm na horyzoncie
pozdrawiam wszystkich polityków, przewertujcie mój profil w poszukiwaniu chociaż jednego politycznego wpisu
  • Odpowiedz
nie do pokonania póki ludzkością będzie rządzić chciwość


@TruskawkaNaTorcie: czyli od początku ludzkości do samego jej końca

a jednostka wybrana po to by być na służbie narodu, swoje JA będzie stawiać przed tym właśnie narodem.

O to mordo chodzi w całej tej władzy właśnie, o hierarchię, władza jest na szczycie, reszta poniżej, tak od zawsze działa świat mordo, serio
z fartem
  • Odpowiedz
@Hissis: dzięki za truizmy do moich własnych takich. Ich nigdy za wiele.
I rozdawnictwa socjalnego, jak się wydaje

a co do swojego ja przed wszystkimi, kto wie, może świadomość i duchowość ludzi nie doszła do swojego finałowego momentu ewolucji...
  • Odpowiedz