Wpis z mikrobloga

@xqwzyts nikt nie czekał. Ja w Warszawie byłem o 18 kolejka na 200m odpuściłem. Byłem o 20 kolejka na 100m do tego babka jak byłem bliżej mówiła że ci co zmienili miejsce zamieszkania muszą mieć papierowe zaświadczenie z urzędu xd albo zameldowanie. Też nie chciało mi się czekać i ewentualnie z nią kłócić.
Wróciłem chwilę po 21 zostało jeszcze z 50 osób ale wszyscy zmieścili się w holu szkoły i facet zamknął
ci co zmienili miejsce zamieszkania muszą mieć papierowe zaświadczenie z urzędu xd


@teslamodels: coś #!$%@? bo moja żona przepisała się do mnie na wioske i normalnie była na liście.

Polecam na wybory przepisywać się na wioski. Tam ruch jest tylko 2 razy w ciągu dnia po mszach w kościele. Potem wchodzi się bez kolejki.
@teslamodels: ale ci wszyscy co głosują o 2 to stoją tam o 21. Sam stałem tam 2.5h ale udało się zagłosować przed 21, a przewodniczący komisji wszystkich spisywał i mówił, że jak ktoś dojdzie po 21 to nie może zagłosować. Podziwiam bo gdyby mi się nie udało zagłosować to nie stałbym od 21 do 2 w nocy przy 7 stopniach