Wpis z mikrobloga

#wybory #pis #bekazpisu #neuropa #4konserwy #konfederacja

Zaplusuj, jeśli chcesz być zawołany kiedy KO wraz z przystawkami będzie kontynuowała nieudolną politykę PiSu. (akceptowanie niekorzystnych dla Polski przepisów UE, podwyższanie/tworzenie nowych podatków, brak gruntownych reform w kluczowych dla państwa kwestiach, tj. szkolnictwo/służba zdrowia/emerytury)
Jeśli się to nie ziści, wpłacam kolejne 1000 zł na szpital psychiatryczny. #polityka
  • 8
Zaplusuj, jeśli chcesz być zawołany kiedy KO wraz z przystawkami będzie kontynuowała nieudolną politykę PiSu.

Jeśli się to nie ziści, wpłacam kolejne 1000 zł na szpital psychiatrzyczny.


@SpierdotripEnthusiast: Zaraz zaraz kolego, proszę zdefiniować w jakim konkretnie scenariuszu wpłacasz tę kasę i na jaki szpital konkretnie. Co opozycja ma robić według Ciebie konkretnie? Jaką konkretnie politykę kontynuować?
@SpierdotripEnthusiast: Dalej jestem niezadowolony:

(akceptowanie niekorzystnych dla Polski przepisów UE, podwyższanie/tworzenie nowych podatków, brak gruntownych reform w kluczowych dla państwa kwestiach, tj. szkolnictwo/służba zdrowia/emerytury)


W sensie jakie to niekorzystne przepisy i dlaczego będą niekorzystne?
Dlaczego też kwestie podatków tutaj wylądowała? Co konkretnie ma być gorzej?
Kwestia reform szkolnictwa/służby zdrowia/emerytury to akurat jestem pewien, że będzie zupełnie inaczej niż w PiSie. W sensie na pewno wyjebią Czarnka.

I czemu nie mówisz o
@johny-kalesonny:

Dlaczego też kwestie podatków tutaj wylądowała? Co konkretnie ma być gorzej?

Widzę, że kolega bardzo optymistycznie podchodzi do rządów Tuska i bandy z Lewa. Podatki to jest coś co dotyczy każdego, więc dałem to jako istotny element prowadzenia polityki. Skąd niby rząd ma wziąc pieniądze na wszystkie "100 konkretów KO". Chyba, że to było wszystko ściema, w co wątpię, bo w tym momencie niezrealizowanie tych postulatów to strzał w kolano.
I czemu nie mówisz o kluczowych rzeczach, o pieniądzach z KPO, o Ziobrze i kwestii sądownictwa, o prawach kobiet.


@johny-kalesonny SIKU DUPA PIERD TO NIE SĄ WAŻNE RZECZY. Eeee kluczowy jest podatek od srania na łące, wszytko inne się nie liczy!!!!1!