Wpis z mikrobloga

@Let_Me_2_Be

konfederacja jako jedyna nikomu nic w obietnicach nie dali i przegrali.

Jako jedyna zaprezentowały sensowny program wyborczy i nikogo to nie obchodzi bo liczy się jak w tv będą o tobie mówić...

#wybory


Ludzie wolą karmić urzędników własnymi, ciężko zarobionymi pieniędzmi, w nadziei że dostaną potem trochę więcej WŁASNYCH pieniędzy niż sąsiad. No, ale cóż...
@Let_Me_2_Be: Konfederacja w niektorych sprawach miala duzo fajnych pomyslow i duzo racji. Walczyli o dobre rzeczy. A co z tego skoro w wielu sprawach sie skompromitowali? Po co oni trzymaja taki beton w swoim skladzie? Czemu Mentzen broni Korwina we wszystkim? Czemu tak bardzo popierają oni bezwzgledny zakaz aborcji? Mozna tak wymieniac.

Glosowalem na Konfe 4 lata temu. Dzisiaj zagłosowałem na KO.
Jako jedyna zaprezentowały sensowny program wyborczy i nikogo to nie obchodzi


@Let_Me_2_Be: No to niech za 4 lata zaprezentują go ponownie i przy okazji #!$%@?ą z partii szurów, fanatyków religijnych, rosyjskich propagandystów, zenujacych tiktokerów i innych idiotów. Przy okazji przywrócą tych w miarę "normalnych" jak Dziambor czy Kulesza + przejdą światopoglądowo przynajmniej w centrum, pozostając przy liberalnej gospodarce to może będą mieli lepszy wynik.
@zbigniew_wodecki

@Let_Me_2_Be: dobrze powiedziane. a cucki i Platfusy jedyne co mają na kontrargument to "XDDDD"


Bo o konfie tyle wiedzą, co im trolle z memów pokazali. Przecież oni je nawet w dialogu jako argumenty wklejają!
Jaki komentarz tutaj dostał ponad 70 plusów? - "( ͡º ͜ʖ͡º)"
I masz odpowiedź.
@Let_Me_2_Be: Sensowny program wyborczy XD Zrobiłem sobie tą nieprzyjemność i przeczytałem ich program. Z obniżania podatków to niewiele ponad obniżania podatków dla deweloperów i zero o obniżaniu socjalu.