Wpis z mikrobloga

w szoku jestem jak ludzie cieszą się że wygrał rudy który proponuje to samo co to małe latające zwierzątko, ludzie głosujący na hołownie zapomnieli że on chce zabrać im gotówke i wprowadzić euro?
Lewica ktora ma tak odklejony program który nie dotyczy obywateli a zawierząt?
i ten śmieszny pożal sie boze pis który r*cha nas na zmiane z tuskiem, Smutne, czekam teraz aż zaczną tworzyć obozy pracy i wszyscy do bloków, nie będzie nas już stać na sejczento w gazie
  • 5
@kierowcaautobusuofficial smutne jest to że ludzie nie rozumieją że oni chcą nas pozamykać w klatkach, 15 minutowe miasta itp.
i ciągle wałkowany temat aborcji która jest dostępna przy zagrożeniu zdrowia lub gwał*u to chyba dobry kompromis jak na to że chcą zakończyć rozadwnictwo na tak ogromną skale... nie rozumiem tego społeczeństwa
@KevinTworzySam: jak możesz mi mówić o mniejszym źle kiedy to tusk robił dokładnie to samo co pis i mają taki sam plan wyborczy, wprowadzanie pakietu fit for55, pkt wyborczy mówiący o zmniejszeniu emisji o 85% wszystkich chcą nas zamknąć w domu, zabrać gotówke, wprowadzić 4 dni pracy, ledwo teraz starcza nam kasy, prywatne firmy się zamkną, zostany kolosy zagraniczne i będziemy jak niewolnicy, Ty śmiesz mi mówić o mniejszym źle? kur*a