Wpis z mikrobloga

Mirki chyba złapałem trolla kim dzong una i jipinga na IG xD no bo typiara ma nazwisko jak Kim (to samo) jakby byli rodziną ¯\(ツ)/¯ podobno przyleciała z Korei Płd, pokazuje kulture koreańską w swoich filmikach co jest ok, lubie oglądać kultury innych państw, ale ona do tego pokazujr kulture chińską xD i nie jest jasne jej pochodzenie, bo najpierw powiedziała, że jej starszy był chińczykiem, a matka koreanką z płd i przez to ma podwójne obywatelstwo z tym, ze ja nie wiem czy to możliwe XDD chiny to komunistyczny kraj i zamknięty, podobnie jak Korea Płn jest tam cenzura i inwigilacja społeczeństwa, wątpie by taki kraj w takich przypadkach wydawał obywatelstwo i to państwu bądź co bądź wrogiemu xD takie sytuacje są tylko możliwe w państwach demokratycznych, nie totalitarnych ¯\(ツ)/¯ a potem sie wyrzekła tych słow i podobno ma być czystą koreanką, która studiowała w Chinach, a później poleciala do Polski studiować, akurat do Polski tysiące km dalej i akurat w Polsce postanowiła żyć i pracować (mieszka w stolicy)
xD to miłe z jednej strony, ale w Korei Płd (jej ojczystym kraju) przecież zarobiłaby z 2x więcej niz u nas, bo Korea Płd jest bogata i niby taki przypadek, ze akurat Polske wybrała, a nie Niemcy, UK, Francje albo USA do zycia? XD ja nie bronie obcokrajowcom tu pobytu, to miłe, że ktos wybiera nasz kraj do pracy i życia :) ale w przypadku tej dziewczyny nie chce mi sie wierzyć w aż taki zbieg okoliczności xD + nie jestem jedyny, który ją podejrzewa o trolling i ma uczyć koreańskiego i chinskiego w Polsce

#pytanie #koreapolnocna #chiny #trolling
Pobierz Czloneknarodu - Mirki chyba złapałem trolla kim dzong una i jipinga na IG xD no bo ty...
źródło: 20231015_163636

Czy ta dziewczyna to troll?

  • Oczywiście mirek xd 68.4% (13)
  • Nie 31.6% (6)

Oddanych głosów: 19

  • 5
@mitatuyo: Zastanawiam sie jaki jest prawdziwy cel tej laski ¯\(ツ)/¯ sabotaż? No i laska angażuje sie w naszą polityke, coś jak zelensky, stolec z Niemiec i Weber no i od niedawna łukaszenka. Im wszystkim bardzo na ręke byłoby gdyby PiS nie rządził u nas, bo Ukraina nie dostanie wtedy wsparcia militarnego i nikt nie będzie przeszkadzac w NS2 ¯\(ツ)/¯