Wpis z mikrobloga

#wybory2023

w wyborach najbardziej mnie irytuje to ze moga glosowac za granica, jesli wybrali inny kraj do mieszkania to po co chca decydowac co sie dzieje w Polsce?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w wyborach najbardziej mnie irytuje to ze moga glosowac za granica, jesli wybrali inny kraj do mieszkania to po co chca decydowac co sie dzieje w Polsce?


@lsk89: Mój kumpel z córką i żoną chcieliby tutaj wrócić jak zbiorą odpowiednią ilość kasy. Wychować dziecko/dzieci w kraju. Nie widzę powodu żeby nie mógł głosować.

Zasadniczo w interesie naszej r--------j demografii jest żeby emigranci utrzymywali jakąśtam więź z Polską i mieli z
  • Odpowiedz
@lsk89 oczywiście że będą niższe, ale sam widzisz, jak wszystko podrożało. Przecież teraz już ceny są porównywalne do tych, co są na zachodzie. Oczywiście do ludzi to nie trafia, że inflacja mogła być niższa, i ceny by tak nie wzrosły.
  • Odpowiedz
Mój kumpel z córką i żoną chcieliby tutaj wrócić jak zbiorą odpowiednią ilość kasy. Wychować dziecko/dzieci w kraju. Nie widzę powodu żeby nie mógł głosować.


@Howard_Roark: jak wróci to niech głosuje ale tak ? Jaki inny kraj bawi się w takie debilizmy. Mieszkam 10 lat za granicą i mam w dupie to co się dzieje w polsce dlaczego mam mieć prawo do decydowania o kraju z którym mnie już nic
  • Odpowiedz
Jaki inny kraj bawi się w takie debilizmy.


@kwaz1: Nie interesują mnie inne kraje. Co to za argument? xD

Mieszkam 10 lat za granicą i mam w dupie to co się dzieje w
  • Odpowiedz