Wpis z mikrobloga

Smuteczek mię ogarnął bo na moim nowym fonie nie działa Droidsound-E tzn. działa ale wysypuje się przy próbie wskazania pliku do odtworzenia. Podobnie jest ze zwykłym Droidsoundem. Wiem że obie apki są stare i nie aktualizowanie od 2015 roku chyba, ale szkoda mi trochę tej apki bo to chyba jedyna aplikacja odtwarzająca egzotyczne formaty muzyki z amigi (typu p4x, fc13, fc14 itp). Do tego aplikacja obsługuje multum innych retro formatów muzycznych, więc miałem jedną apkę do słuchania całej retro muzyki (Droidsound odtwarza również mp3 więc teoretycznie może służyć do słuchania całej muzyki jaką mam w telefonie ale od mp3 mam musicoleta). No i teraz nie wiem co robić, mam jeszcze MODO, ZXTune, AmigaMOD i są spoko ale nie obsługują formatów o których pisałem wcześniej. W sumie to mam całą muzykę amigową (i nie tylko) skonwertowaną do mp3 ale wolę słuchać muzyki w formacie natywnym. Jeśli ktoś wie jak naprawić Droidsounda albo jest jakaś inna aplikacja odtwarzająca amigowe formaty to dajcie znać.

#amiga #vgm #modnadzis
  • Odpowiedz